План графік методичних заходів ДБ "Перлинка" на 2015- 2016 н.р. |
|||||||||||||||||||
Місяць |
Вересень |
Жовтень |
Листопад |
Грудень |
Січень |
||||||||||||||
1 неділя |
|
Семінар – практикум за темою: «Духовні цінності особистості. Методи формування. Поняття відповідальності. Засади з формування відповідальності» (практичні психологи Бабаєнко Т.П., Семенюк А.Ю.) |
Семінар за темою: «Повага себе та інших» (практичні психологи Бабаєнко Т.П., Семенюк А.Ю.) |
Семінар – практикум за темою: «Позитивна критика» (практичні психологи Бабаєнко Т.П., Семенюк А.Ю.) |
|
||||||||||||||
2 неділя |
Соціально-медико-психолого-педагогичний консиліум«Реалізація індивідуальних маршрутів вихованців потягом навчального року» |
|
|
|
|
||||||||||||||
3 неділя |
Семінар – практикум за темою: «Виховні цілі на 2015-16 н.р.» |
|
Педагогична рада «Портфоліо – методична карта розвитку педагога» (заст. директора Колесниченко Ю.Л.) |
|
|
||||||||||||||
|
Семінар-практикум за темою: «Успішний педагог – успішний вихованець. Соціалізація вихованців при гостьових виходах» |
|
|
|
|||||||||||||||
4 неділя |
|
|
|
|
Семінар – практикум за темою «Формування готовності до самостійного вирішення проблем у вихованців»(практичні психологи (Бабаєнко Т.П., Семенюк А.Ю.) |
||||||||||||||
Місяць |
Лютий |
Березень |
Квітень |
Травень |
|
||||||||||||||
1 неділя |
Семінар – практикум за темою: «Формування почуття безпеки у вихованців»(практичні психологи Бабаєнко Т.П., Семенюк А.Ю.) |
|
|
|
|
||||||||||||||
2 неділя |
|
|
Науково – методична рада «Спеціаліст з розвитку дитини шляхом професійного зростання вихователя» |
|
|
||||||||||||||
3 неділя |
|
Семінар – практикум за темою «Формування та утримання авторитетного ставлення вихованців до педагогів» (практичні психологи Бабаєнко Т.П., Семенюк А.Ю.) |
Семінар – практикум за темою: «Взаємодія з вихованцями за принципом рівний рівному» |
|
|
||||||||||||||
Педагогічна рада «Індивідуальна самореалізація педагогів у роботі з дітьми – сиротами»(заст. директора з НВР Колесниченко Ю.Л, педагоги соціальні Бабаєнко Т.П., Семенюк А.Ю.) |
|
|
|
|
|||||||||||||||
4 неділя |
|
|
|
Педагогічна рада «Підсумки 2015-2016 нав. року»(заст. директора з НВР Колесниченко Ю.Л, педагоги соціальні Бабаєнко Т.П., Семенюк А.Ю.) |
|
||||||||||||||
План графік надання статей Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти на 2015- 2016 н.р. |
|||||||||||||||||||
Місяць |
Жовтень |
Листопад |
Грудень |
Січень |
Лютий |
||||||||||||||
1 неділя |
|
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
|
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
||||||||||||||
2 неділя |
|
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
||||||||||||||
3 неділя |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
||||||||||||||
4 неділя |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
|
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
||||||||||||||
Місяць |
Березень |
Квітень |
Травень |
Червень |
|||||||||||||||
1 неділя |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
|
||||||||||||||
2 неділя |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
|
||||||||||||||
3 неділя |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
|
|
||||||||||||||
4 неділя |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
Інформаційний матеріал щодо Інтернет – публікацій вихователів за темою самоосвіти |
|
|
||||||||||||||
Інформаційний матеріал може бути у форматі: доповіді ,лекції,консультації,повідомлення,рекомендації тощо. |
|||||||||||||||||||
План графік творчих звітів |
|||||||||||||||||||
Місяць |
Жовтень |
Листопад |
Грудень |
Січень |
|||||||||||||||
1 неділя |
|
|
|
|
|||||||||||||||
2 неділя |
Майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки (соц.. партнер Петрова Наталія Олександрівна
|
Конкур колядок. Різдвяні бесіди (кер. гуртка «Хор» Коляда С.В., кер. гуртка «Недільна школа» семінаристи)
|
|||||||||||||||||
3 неділя |
Екскурсія до «Софіївського парку» (вихованці молодшого шкільного віку)
|
Літературно-поетичний мистецький вечір до Дня української мови та писемності (соц.. партнер Петрова Наталія Олександрівна)
|
Творчий звіт роботи гуртка «Муза танцю» (кер. гуртка Стогул Т.В
|
||||||||||||||||
4 неділя |
Виставка робіт гуртка «У світі чарівних фарб» (кер. гуртка Морозова І.Г. Свято Осені
|
Шаховий та шашечний турнір гуртка «Клуб клітинного короля» (кер. гуртка Аляєв М.В.)
|
|||||||||||||||||
Місяць |
Лютий |
Березень |
Квітень |
Травень |
|||||||||||||||
1 неділя |
|
|
|
|
|||||||||||||||
2 неділя |
Творчий звіт гуртка «Створюємо оркестр» |
|
Тематична програма до Дня Перемоги (кер. гуртків Коляда С.В., Стогул Т.В., Морозова І.Г.)
|
||||||||||||||||
3 неділя |
Флешмоб гуртка «Муза танцю» з залученням глядачів (кер. гуртка Стогул Т.В.)
|
|
|||||||||||||||||
4 неділя |
Відвідання Канону Андрія Критського (кер. гуртка «Недільна школа» семінаристи)
|
Весняний футбольний турнір (інст.. з фіз.. культури Костюшко О.Л.)
|
|||||||||||||||||
График посещения школы № 88 педагогами детского дома «Жемчужинка» для общения с учителями и администрацией. |
||
Хмельницкая О.В. |
Логопед |
1 раз в неделю |
Колесниченко Ю. Л. |
Заместитель директора по УВР |
1 раз в месяц |
Бабаенко Т. П. |
Психолог |
1 раз в две неделе (каждую вторую неделю) |
Семенюк А. Ю. |
Психолог |
1 раз в две неделе (каждую третью неделю) |
Хмельницкая О.В. |
Логопед |
1 раз в неделю |
График посещения НВК «Гармония» воспитателями детского дома «Жемчужинка» для общения с учителями и администрацией. |
||
1 |
Паловеева А. А. |
Каждый день |
2 |
Сокольникова С.О. |
1 раз в неделю на первой и третьей неделе месяца |
3 |
Новикова Н.Л. |
1 раз в неделю на второй и четвертой неделе месяца |
4 |
Драган О. П. |
Каждый день |
5 |
Лигута А. О. |
1 раз в неделю на первой и третьей неделе месяца |
6 |
Бурьян Я. В. |
1 раз в неделю на второй и четвертой неделе месяца |
7 |
Маглеваная Т. А. |
Каждый день |
8 |
Васильцова Л. А. |
1 раз в неделю на первой и третьей неделе месяца |
9 |
Астрийко А. П. |
1 раз в неделю на второй и четвертой неделе месяца |
10 |
Бабаенко Т. П. |
1 раз в месяц (каждую четвертую неделю) |
11 |
Семенюк А. Ю. |
1 раз в месяц (каждую первую неделю) |
12 |
Колесниченко Ю. Л. |
1 раз в месяц |
|
Ф.И. воспитанника |
телефон |
1 |
Корчинская Виолетта |
0 66 933 75 27 0 63 208 98 97 |
2 |
Рашевская Карина |
0 63 534 11 23 0 96 69 73 940 |
3 |
Бологан Елизавета |
0 63 401 72 68 0 97 638 93 51 |
4 |
Рашевская Кристина |
0 63 80 46 417 |
5 |
Ляшенко Маргарита |
0 63 755 30 46 |
6 |
Николаенко Анастасия |
0 73 40 46 191 |
7 |
Жолудева Екатерина |
?потерян |
8 |
Велимовская Дарья |
сломан |
9 |
Билуха Элита |
изъят |
|
||
10 |
Гавазов Александр |
0 97 65 185 67 |
11 |
Клостер Денис |
0 97 80 33 55 3 |
12 |
Юрченко Даниил |
0 97 392 07 36 |
13 |
Бульбук Алексей |
0 97 65 19 680 0 95 504 56 92 |
14 |
Ткаченко Александр |
0 97 65 185 77 |
15 |
Суденков Дмитрий |
изъят |
16 |
Захаров Руслан |
изъят |
17 |
Коптева Анастасия |
0 93 066 41 67 |
18 |
Билуха Лолита |
0 97 92 16 0 84 |
Начальная школа |
||||||
Завуч младшей школы |
Анелия Ефимовна |
0 97 333 87 11 |
||||
Секретарь |
Наталья Георгиевна |
45 85 97 |
||||
Медицинский пункт |
40 24 23 |
|||||
Классный руководитель |
Контактный телефон коассного руководителя |
|
учебный год |
|||
2015 |
2016 |
|||||
класс |
кабинет № |
|||||
Козловская Валентина Владимировна |
0 97 85 99 652 |
1 |
Варга Кристиан |
4 |
А |
229 |
2 |
Коптева Анастасия |
4 |
А |
|||
|
||||||
Попова Виктория Владимировна |
0 50 65 88 101; 799 69 76 |
4 |
Вайхель Богдан |
4 |
Б |
222 |
|
||||||
Цыганова Татьяна Федоровна |
0 97 33 30 012 |
5 |
Бабенко Екатерина |
4 |
Г |
112 |
6 |
Захаров Руслан |
4 |
Г |
112 |
||
|
||||||
Очеретенко Светлана Анатольевна |
0 97 95 27 110 |
7 |
Михальченко Владислав |
4 |
В |
223 |
Мырза Ольга Константиновна |
0 68 81 86 274; 39 69 59 |
8 |
Велимовский Тимур |
4 |
Д |
225 |
|
|
|
|
|
||
Москаленко Алена Ивановна |
0 96 816 78 69 |
9 |
Адаменко Родион |
3 |
А |
115 |
|
|
|
|
|
||
Якушева Надежда Дмитриевна |
0 96 848 90 07 |
10 |
Кожукару Любовь |
3 |
Б |
317 |
11 |
Кожукару Валентина |
3 |
Б |
|||
|
||||||
Бордюговская Светлана Васильевна |
0 96 35 82 774 |
12 |
Логвиненко Евгений |
3 |
Д |
316 |
13 |
Яворская Юлия |
3 |
Д |
|||
|
||||||
Соенко Ольга Валерьевна |
0 63 370 18 62 |
14 |
Ткаченко Альбина |
3 |
Г |
109 |
15 |
Ляшенко Евгений |
3 |
Г |
|||
Бойко Наталья Алексеевна |
0 67 930 27 92 |
16 |
Борискин Дмитрий |
2 |
Е |
231 |
Рябова Валентина Даниловна |
0 67 76 84 99 6 |
17 |
Хворостяная Вероника |
2 |
Г |
325 |
Заболоцкая Людмила Анатольевна |
0 67 119 71 98 |
18 |
Корчинская Евгения |
2 |
Д |
320 |
Муравьенко Анастасия Алексеевеа |
0 66 85 30 3 66 |
19 |
Ступка Остап |
1 |
Ж |
|
Ипатенко Виктория Викторовна |
0 94 955 32 80 |
20 |
Рогальский Сергей |
1 |
Б |
315 |
Средняя школа |
Гимназия |
|||||
Заувч. Средней школы |
Ткач Людмила Леонидовна |
0 67 716 63 93 |
||||
Секретарь |
Наталья Георгиевна |
45 85 97 |
||||
Медицинский пункт |
40 24 23 |
|||||
Классный руководитель |
Контактный телефон коассного руководителя |
|
учебный год |
|||
2014 |
2015 |
|||||
класс |
кабинет № |
|||||
Татьяна Алексеевна |
0 67 66 23 758 |
1 |
Велимовская Дарья |
5 (9) |
311 |
|
Лилия Ивановна |
0 97 15 48 155 |
2 |
Гавазов Александр |
4 (8) |
Б |
312 |
3 |
Рашевская Карина |
4 (8) |
Б |
|||
Светлана Степановна |
0 67 55 77 892 |
4 |
Билуха Элита |
4 (8) |
Г |
314 |
Нионила Михайловна |
0 67 36 68 061 |
5 |
Корчинская Виолетта |
8 |
А |
204 |
6 |
Клостер Денис |
8 |
А |
|||
7 |
Юрченко Даниил |
8 |
А |
|||
Панченко Елена Петровна |
0 63 844 97 42 |
8 |
Бульбук Алексей |
7 |
А |
|
9 |
Николаенко Анастасия |
7 |
А |
|||
Глусь Елена Николаевна |
0 95 77 13 069 |
10 |
Бологан Елизавета |
6 |
А |
|
11 |
Маленова Людмила |
6 |
А |
|||
12 |
Суденков Дмитрий |
6 |
А |
|||
|
||||||
Подлисецкая Ирина Викторовна |
798 70 52 |
13 |
Малюк Максим |
6 |
Б |
|
14 |
Ткаченко Александр |
6 |
Б |
|||
Окул Клавдия Владимировна |
0 67 2 88 55 75 |
15 |
Рашевская Кристина |
5 |
А |
|
Ковбель Татьяна Вячеславовна |
0 63 157 59 32 |
16 |
Масютин Владислав |
5 |
Б |
310 |
17 |
Чапалюк Владимир |
5 |
Б |
|||
18 |
Ляшенко Маргарита |
5 |
Б |
|||
Одесская специальная общеобразовательная школа – интернат №88 |
||||||
Ольга Дмитриевна (уч) |
0 99 64 41 482 |
1 |
Черный Юрий |
3 |
||
Жанна Викторовна (восп) |
0 67 92 34 058 |
2 |
Суденкова Александра |
3 |
||
Татьяна Викторовна (уч) |
0 67 958 06 98 |
3 |
Талыбова Александра |
4 |
||
Ольга Борисовна (восп) |
0 50 630 97 80; 0 98 715 58 64 |
|||||
Швец Ирина Александровна (уч) |
0 97 067 64 30 |
4 |
Талыбова Лилия |
5-А |
||
Ульяна Анатольевна (восп) |
0 67 647 59 67 |
5 |
Чайка Денис |
|||
|
|
6 |
Суденков Даниил |
5-Б |
||
|
|
|||||
Кабанцева Ирина Анатольевна (уч) |
0 96 459 63 21 |
7 |
Живора Александр |
7 |
||
Петренко Виктория Вячеславовна (восп) |
0 96 186 79 43 |
8 |
Жолудева Екатерина |
7 |
Название курсов |
Адрес |
Расписание |
Кто посещает |
Колледж «Сервер» |
СШ №100, ул. Варненская 12 |
Вт. 15.00-16.30 Вс. 9.30-11.00 |
Гавазов Саша Билуха Элита |
Оксфордские курсы английского языка |
ул.Левитана, 118 |
Вт. 15.20-16.50 Чтв. 15.20-16.50 |
Николаенко Настя Бульбук Лёша |
Курсы английского языка «ABC» |
Пл. Толбухина |
Пнд. 17.00-18.00 Чтв. 17.00-18.00 |
Рашевская Карина Юрченко Даня |
Академия ШАГ |
Ул. Еврейская, 3 |
Вс. 9.00-12.00 |
Клостер Денис Юрченко Даня |
Чкаловские курсы (английский язык) |
Люсторфская дорога, 140А, БЦ «Вузовский»
|
Вт. 18.00 –21.00 Сб. 10.00 – 13.00 |
Клостер Денис Гавазов Саша |
БРИГ |
|
Вт. 15.00 Чтв. 15.00 |
Чапалюк Вова Масютин Влад Захаров Руслан Бульбук Лёша Гавазов Саша |