Get Adobe Flash player
vopros-otvet

ТОП-10 самых задаваемых вопросов

Чи всі діти потрапляють у ваш дитячий будинок або є якийсь принцип відбору?

Ні якого відбору у нас немає, до нас потрапляють діти зі статусом сироти або статусом позбавленої батьківського піклування, за розпорядженням райадміністрації і путівкою служби у справах дітей Одеської міської ради з пакетом документів, зазначених у Положенні про дитячі будинки і загальноосвітні школи-інтернати для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування № 995/557 від 10.09.2012р.

Чи можна передати дитину вам на пряму або необхідно звертатися до служби?

На жаль, безпосередньо передати до нас дитину не можна! Існує певна процедура, яка чітко розписана на законодавчому рівні! Якщо є така необхідність віддати дитину в дитячий будинок, то необхідно звертатися до служби у справах дітей.

Які діти перебувають у вас?

У дитячий будинок приймаються і знаходяться зараз:
- Діти сироти;
- Діти, відібрані у батьків за рішенням суду;
- Діти, батьки, які позбавлені батьківських прав і (або) засуджені, перебувають під арештом у період слідства, визнані недієздатними, перебувають на тривалому лікуванні, а також батьків, місце перебування яких невідоме, які з інших причин не беруть участі в утриманні та вихованні своїх дітей;
- Підкинуті та безпритульні діти, які перебували в притулках для неповнолітніх, центрах соціально - психологічної реабілітації дітей.

Як можна потрапити до вас на екскурсію?

Дитячий будинок - це не музей і не театр, у нас екскурсії не проводяться! Я не думаю що вам було б приємно, якби до вас додому приходили люди на екскурсію! Перлинка - це не просто дитячий будинок як установа, це сім'я де є традиції і правила, а будівля - це і є будинок де живе наша родина! Як живуть наші діти ви можете дізнатися з нашого сайту http://perlinka.org.ua/ru/ тут завжди найсвіжіша і цікава інформація з життя Перлинки.

В інтернеті про вас є багато негативних статей, чому?

В першу чергу - це заздрість з боку людей до зовнішньої сторони дитячого будинку: сучасна будівля, обладнане за останнім словом техніки, чистота і затишок створені меценатами. На жаль в нашому суспільстві є люди для яких благополуччя дітей - сиріт при власній неспроможності б'є по самолюбству. В результаті замовні статті та купа бруду. Те що негативна стаття це чорний піар сумнівів немає і це визнав суд захист честі, гідності та ділової репутації дитячого будинку Перлинка ще в 2010 році. Ось посилання на рішення суду: посилання на рішення суду.

Яких методик ви дотримуєтеся при вихованні дітей?

Якщо про методики - це вже наукова діяльність, а якщо про виховання дітей, то це:
1) любов і прийняття дитини;
2) трудове виховання з малих років;
3) можливість набуття життєвого досвіду дитиною
і все це накладається на організоване навколишнє середовище, і на компетентність персоналу і на профорієнтаційну діяльність.

Чим ви відрізняєтесь від інших дитячих будинків?

Ми єдиний на Україні комунальний навчальний заклад «Дитячий будинок« Перлинка », який розміщається в будинку, побудованому і обладнаному меценатами виключно на приватні гроші! Дитячий будинок був побудований і обладнаний благодійним фондом «К». Потім була підписана Угода про співробітництво у сфері СОЦІАЛЬНОГО захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківських прав між Благодійнім фондом «К» та департаментом освіти та науки Одеської міської Ради. А приватна будівля дитячого будинку «Перлинка» передана у безоплатне користування на 50 років департаменту освіти та науки. Саме тому ми є комунальним навчальним закладом «Дитячий будинок« Перлинка».

Ви приватний дитячий будинок чи державний?

Я вже відповідала на схоже запитання. Але, якщо коротко, то ми Одеський комунальний навчальний заклад «Дитячий будинок «Перлинка» Одеської міської ради Одеської області.

Що буде з дітьми після виходу з дитячого будинку?

Це дуже індивідуальне для кожної дитини питання: це залежить тільки від дитини, від його інтересів, його бажань. Але найголовніше, у кожного повинна бути МРІЯ і вона обов'язково здійсниться. А ось меценати і колектив співробітників завжди і обов'язково допоможуть у скрутну хвилину. Які цілі переслідують меценати вкладаючи такі великі гроші в дитячий будинок?

Напевно, некоректно відповідати за інших! Але я точно знаю, що в нашій країні - це єдині люди, які безкорисливо і безмежно сьогодні люблять і допомагають дітям, від яких відвернулися всі: їхні близькі та рідні, держава (скасувавши пільги) і тому нас усіх переповнює величезне почуття подяки до меценатів! Дитячий будинок для цих людей - це «дитина», яку вони зростили й плекали,і яка сьогодні виправдовує їх надії та дарує їм душевне тепло. Я точно знаю, що стільки сил і любові скільки вклали в цих дітей Олександр Олександрович, Валерій Федорович Локойчук, Оксана Степанівна Дроган неможливо виміряти. Діти стали для них рідними, близькими і коханими!