Кулінарна академія

В межах економічної соціалізації в дитячому будинку діють психологопедагогічні проекти, в числі яких «Кулінарна академія». На протязі цього проекту підвищується здатність вихованців самостійно розраховувати свій бюджет, здійснювати покупки в різних місцях, раціонально підходити до вибору якісних продуктів. Цей проект дає можливість кожному спробувати себе в якості справжнього кухара. Всіма власноруч приготованими стравами, юні поварята можуть насолодитися самі, і поділитися зі своїми друзями.

“Кулінарна академія” – цікаве та корисне проведення часу. Навчившись кулінарної майстерності, кожен вихованець нашого будинку зможе втілити всі гастрономічні фантазії на власній кухні. На заняттях наші діти вчяться різноманітним рецептам приготування блюд та смачних тортів, їм подобається дізнаватися багато дрібниць в приготуванні знайомих і незнайомих страв: від італійської до японської кухні, від стейків до французьких десертів.

Проект проходить щосуботи, у просторому та світлому приміщенні, що дає вихованцям можливість оригінально зануритись у процес приготування їжі, грамотно підходити до культури споживання.
Кулінарна академія – це місце де можна навчитися новому, побути в щирій атмосфері в колі друзів, де затишно і смачно можна відзначити будь-яке важливе свято і звичайно навчитися отримувати задоволення від процесу готування.