Екскурсія старою Варшавою

Екскурсія старою Варшавою

Через 2 місяці адаптації, ми змогли вирватися в незвичайне місто Варшава на екскурсію.

Королівський шлях приводить на простору Замкову площу, що передує вхід до Старого міста. Історичний центр Варшави дуже гарний, але не такий старий, як може здатися. Ми дізналися і побачили багато цікавих пам’яток, милувалися природою та красою цвітіння цього міста.

Наприклад візьмемо головні визначні пам’ятки цього міста:

• «Колонна Сигізмунда» – колона з’явилася ще далекого 1644 року. Король Владислав IV встановив її на честь свого тата, що переніс столицю з Кракова до Варшави.

• «Королівський палац» – Варшава стала столицею, а отже, мала мати свій палац для короля. Спочатку тут хотіли звести ряд адміністративних будівель, проте, вирішили відновити королівську резиденцію. Палац збудований у різних стилях.

• «Ринкова площа» – головне місце для тусовки варшав’ян, все це замкнуте в кільці з «веселеньких» будиночків.

• «Дзвон бажань» – виконує будь-яке бажання, якщо покласти на нього руку і обійти навколо 3 рази за годинниковою стрілкою.

• «Пам’ятник юному повстанцю» – встановлено тут на згадку про дітей, які брали участь у Варшавському повстанні 1944 року. Сумний пам’ятник, маленький, але такий багатозначний.

Архітектура міста нагадувала нам нашу улюблену Одесу і тоді ми відчули потяг до рідного дому. Після закінчення нашої прогулянки ми заїхали до Macdonald’s і смачно поїли.

У Польщі безумовно добре і затишно, але хотілося б скоріше миру та якнайшвидшого повернення додому! “Слава Україні! Героям слава!”