17 КВІТНЯ – ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

День довкілля відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України. Початок цього свята поклала Всеукраїнська акція «Дерево-Життя», яка проводилася в 1997-1998 роках. На жаль, сьогодні проблема збереження життя на Землі стоїть дуже гостро. Людство своїми бездумними вчинками завдає непоправної шкоди довкіллю. Сучасний світ опинився на межі катастрофи.

Наші вихованці підготували цикл лекцій-презентацій, присвячених екології. Малюки з групи «Казка» підготували вірши, розповіли про значення води для людства та природи, про необхідність оберігати воду від забруднення, показали свої малюнки, провелиексперименти з водою та пригостили всіх смачною та корисною водою – вітамінним напитком зі смородини. Дівчата підготували презентацію «Бережемо дику природу», а хлопці – «Бережемо ліс».

Наші діти залучалися до охорони природи й раніше. В нас були «екологічні десанти» – по прибиранню пластика в природному заповіднику «Тузловські лимани», прибиранню газонів на пам’ятці архітектури та історії «дача Анатра» та на меморіалі « 411 батарея». Діти працюють в теплиці та доглядають за природою нашого двора. Але треба турбуватися й про наш світ в цілому, дізнатися про проблеми екології та шляхи до їх рішення. Отож, нехай сьогоднішній день стане нагадуванням кожному про необхідність зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля.