Інтеграційний проект “Кулінарна академія”

Інтеграційний проект “Кулінарна академія”

Наші вихованці дитячого будинку “Перлинка” з великим задоволенням займаються проекті ” Кулінарна академія.” Кулінарія – процес, що вимагає польоту фантазії, тому, в процесі активно розвиваються кулінарні навички, а також логіка, пам’ять і орієнтування в часі.

Кулінарія – мистецтво приготування їжі

Навіщо потрібна їжа, знає кожен, про “хліб насущний” людина думає протягом всього свого життя, якой би працею він не займався. Уміння добре, тобто правильно, смачно і швидко, готувати є однією з умов щасливого, спокійного життя. Заняття спрямовані на практичну підготовку дітей до самостійного життя, на формування у них знань і умінь, що сприяють соціальній адаптації, на підвищення рівня загального їх розвитку, на виховання відповідальності, самостійності, колективізму, взаємовиручки.


На заняттях діти навчаються мистецтву приготування їжі, творчо оформляти страви, готувати різні закуски, салати, перші і другі страви, торти. Проект побудований таким чином, що крім розвитку і корекції практичних навичок пропонується і цікавий інформаційний матеріал, який сприяє розширенню кругозору, що полегшує подальшу соціалізацію.


Уміння смачно готувати хороша звичка. Уміння красиво подати блюдо, правила сервіровки – виховує естетичний смак. Навички та вміння, сформовані в дитинстві, закладають установку для подальшого життя. Діти люблять готувати, користуються всілякими приладами і посудом, вчаться працювати з сучасною побутовою технікою.