У нас багато чого є!

У нас багато чого є!

На протязі року в «Клубі клітинного короля» дитячого будинку «Перлинка» проходять заняття з дітьми вікової категорії від п’яти до п’ятнадцяти років. Хлопці та дівчата освоїли правила, цілі, тонкощі ігор в шахи і шашки. У вільний час діти із задоволенням проводять своє дозвілля за шахівницею. Варто відзначити успіхи в навчанні дванадцятирічного Артема Б. та шестирічного Андрія Б. У шашках  – Кирило С. 6 років, Олег Р. 9 років, Ісмаїл Г. 5 років, Микита П. 10 років. На даному етапі діти активно готуються до  шахово-шашкового турніру на травневі свята.

 Наші хлопці з великим задоволенням займаються та грають у футбол. Вони не упустять можливості у вільну хвилину повозитися з м’ячем на футбольному полі. І це в них виходить! Найкращими футболістами «Перлинки» проявили себе Євген Л., Женя Л., яким по 14 років, а з малюків подають надію Ісмаїл Г., Денис Г., Кирило Р., Олег Р., Андрій Б.

Ще діти «Перлинки» вирощують для себе на протязі року зелень та овочі в невеликій теплиці. В холодні зимові місяці на обідніх столах завжди є зелена цибуля, петрушка, кріпвирощені своїми силами. А в перші числа травня підуть перші огірки.