Свято Книги

Свято Книги

У неділю в Перлинці пройшло Свято книги. У нас в гостях побували співробітники Одеської національної наукової бібліотеки.

Це – перша публічна бібліотека України, відкриття якої поклало початок заснуванню публічних бібліотек в крайових і губернських містах Росії і України. Бібліотекари привезли з собою виставку книг з педагогіки- для співробітників, і дитячої літератури – для дітей. Розповіли про самі незвичайні книги світу і показали презентацію, яка викликала у вихованців великий інтерес. Діти отримали можливість подивитися і погортати нові книги, яскраві, барвисті, цікаві та незвичайні – з паззлами і об’ємними картинками, з збільшувальним скломв комплекті і з віконцями, щовідкриваються. Книги були на самий різний вік, ніхто не залишився байдужим. були навіть книжки- мініатюри, дуже маленького розміру, які всі хотіли потримати в руках.

Діти приготувалися до свята теж. Малюки розповіли віршик про користь читання, а Женя показав свій фільм про архітектора Ф. Нестурха, який вибудував в Одесі багато будівель, в тому числі й бібліотеку. Зі зйомок цьогофільму почалося наше знайомство зі співробітниками бібліотеки. І воно буде тривати, сподіваємося при можливості приїхати на екскурсію в цю красиву будівлю, де працюють люди,закохані в книги.