Робочий день вихователя шкільної групи в дитячому будинку

Робочий день вихователя шкільної групи в дитячому будинку

Робочий день вихователя шкільної групи в дитячому будинку  при дистанційному навчанні значно ускладнився. В групах по 12-13 дітей різного шкільного віку.

Кожному з них повинні бути забезпечені умови для навчання в онлайн-режимі, вихователь повинен проконтролювати кожного з вихованців, і перевірити виконання шкільних завдань. Крім того, режимний розклад дня теж має виконуватися. Тому у дітей о 8.00 сніданок, о 8.30 прогулянка на дворі, з 10.00 до 12.00 – щоденна всеукраїнська школа онлайн. Після уроків повинні починатися відеоконференції в ZOOM та консультації в вайбер, але часто вони накладаються на час онлайн уроків, та розтягуються до 16.00. І це у вихованців  індивідуально по різних класах: 

9 кл. –  конференції в ZOOM,  консультації та завдання в вайбер;

8 кл. –  конференції в ZOOM,  консультації та завдання в вайбер;

7 кл. – конференції в ZOOM,  в Google Classroom, консультації та завдання в вайбер;

6 кл. – конференції в ZOOM,  консультації та завдання в вайбер;

5 кл. – конференції в Google Класс,  консультації та завдання в вайбер;

4 кл. – конференції в ZOOM,  консультації та завдання в вайбер;

1 – 3 кл. – видеоуроки з YouTube-каналів, консультації Google Classroom та завдання в вайбер.

      В процесі конференцій та консультацій, вихованці виконують завдання, які відсилаються вчителю на перевірку та оцінюються.

      О 17.00 вихователі та діти виходять на прогулянку, де мають можливість пограти у футбол, побігати, покататися на велосипеді та роликах, подихати чистим морським повітрям. А ще й попрацювати треба – десь листя прибрати, стадіон підмести, сміття зібрати та ін. О 19.00 вечеря, після чого вихователю потрібно організувати прибирання в групі та підсумувати день.