Рекомендації про використання дистанційного навчання

Без навчання протягом усього життя в сучасному світі не обійтись, адже будь-яка освічена людина має володіти чималим багажем знань. Причому дуже важливо цей багаж постійно оновлювати, інакше важко буде наздогнати стрімкий перебіг життя. А відстати від нього – означає бути неконкурентоспроможним на ринку праці, втратити можливість одержати бажану роботу. Вирішити цю й багато інших проблем допоможе дистанційне навчання.

       “Дистанційне навчання – це добре організована й контрольована самоосвіта з використанням комп’ютерної техніки й комунікаційних мереж. У світі такий різновид навчання набув поширення досить давно, проте в Україні він існує років десять. Київським Політехнічним університетом в Українському центрі дистанційної освіти у 2001 році було запроваджене дистанційне навчання.  

        Взагалі для навчання “на відстані”, так само як і для самоосвіти, потрібно мати сильну мотивацію й сформовану самоорганізацію, як було сказано, дистанційне навчання – це, передусім, самоосвіта, тобто здатність працювати самостійно. Для когось це є перевагою, а для когось, навпаки, – недоліком, – все залежить від людини та її характеру.

         На час карантину шкільне навчання буде здійснюватися  дистанційно через відеоуроки від вчителів школи, які ще будуть поповнюватися. Як користуватися:

  • Зайти на сайт департаменту освіти та науки Одеської міської ради за посиланням
https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/napriamky-roboty/ikt/dystantsiina-osvita/
  • Обрати потрібний клас, натискаємо на посилання
  • Обираємо предмет, натискаємо на посилання
  • Дивимось відеоурок вчителя на ютубі.

   Також можна зайти за посиланням htts://cutt.ly/FtsrQTt  на ютуб-канал вчителя фізики Павла Віктора, для якісного освоєння предмету. 

За потребою, можна скористатись безкоштовними онлайн-курсами для ефективного дистанційного навчання та підготовки до ЗНО https://prometheus.org.ua/courses-catalog/

         Шановні вихователі! Нововведення – це завжди цікаво, хоча часом і викликає внутрішній опір. Але це спосіб проявити та побачити себе по-новому, що сприяє інноваціям та розвитку!