Пушкінський вечір

Пушкінський вечір

14 лютого в «Перлинці» відбувся вечір, присвячений Олександру Сергійовичу Пушкіну. Він прожив в Одесі всього 13 місяців, але жителі Одеси вважають його своїм, одеським поетом. І пам’ятник йому на Приморському бульварі було встановлено на гроші простих одеситів. Пушкін жив в готелях, служив чиновником у канцелярії графа М.С. Воронцова, писав вірші і поеми, проводив вільний час з дамами, ходив в гості до друзів і в театр, заходив в недавно відкритий Рішельєвський ліцей. В Одесі є багато місць, пов’язаних з перебуванням тут великого поета, але більшість одеситів знають лише будинок-музей Пушкіна (на вул. Пушкінській, 13), та будинок на розі Дерибасівської та Рішельєвської, біля якого з плитки викладена тінь Пушкіна.


Наші хлопці вирішили побувати в місцях, пов’язаних з ім’ям Пушкіна, і зняти про це фільм. Автори – Євген, Сергій і Остап. Науковим консультантом фільму був відомий одеський історик, доцент ОНУ імені І.І. Мечникова, Олег Михайлович Луговий. На сьогоднішньому вечорі відбулася прем’єра фільму.

https://youtube.com/watch?v=exAExlNa-4E&feature=share
У залі – портрет Олександра Сергійовича, невеликий столик з канделябром, чорнильницею і гусячим пером. Починають вечір малюки. Група «Казка» підготувала невеликий костюмований концерт з віршів А.С. Пушкіна. Кирило постав в образі самого Олександра Сергійовича, був ведучим вечора, читав вірш, проводив вікторину. А потім було 45 хвилин подорожі в пушкінську епоху.

Всі учасники отримали заслужені оплески. А діти – нові знання про рідне місто, його історію та культур.