Профілактична робота у дитячому будинку «Перлинка»

Робота з соціальної профілактики спрямована на попередження аморальної, протиправної іншої асоціальної поведінки вихованців, виявлення будь-якого негативного впливу на життя і здоров’я дітей.  З 2013 року розпочала роботу Рада профілактики дитячого будинку «Перлинка».

Завдяки проекту «Шкільний офіцер поліції», щомісячно вихованців відвідує представник Національної поліції. З метою профілактики правопорушень були проведені екскурсії до відділу кримінальної поліції у справах дітей за темами: «Види злочинів і покарань», «Вірус лихослів’я», «Права та обов’язки», «Хуліганство», «Діти та злочин». Крім того на протязі кожного учбового року з дітьми проводяться профілактичні пізнавальні заняття за участю та без представників ювенальної поліції, представників Свято-Успенського чоловічого монастиря, психологів, юриста. 

Тісні дружні стосунки у нас склалися зі студентами та педагогами університету МВС, які не тільки спілкуються постійно з вихованцями, а й проводять профілактичну роботу за сумісним планом щодо шкідливих звичок та ознайомлення з професіями свого вузу через лекції, екскурсії, проведення сумісних заходів та свят.

На таких зустрічах з вихованцями успішно обговорювались такі теми: «Знайомство з факультетами ОДУВС», «Дії у випадку, коли тебе затримала поліція, або інші органи», «Відповідальність за розміщення статей, коментарів в соціальних мережах, які засуджують іншу особу», «Попередження втягнення неповнолітніх у злочинну та іншу протиправну діяльність дорослими особами», «Розслідування злочинів за участю неповнолітніх», «Пагубний вплив наркотиків на організм людини. Наркотики і закон», «Поведінка у громадських місцях».