План роботи

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

НА ПЕРІОД

ЛІТНЬОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ:

  1. Забезпечити умови життя для цілісного розвитку особистості кожного вихованця, з метою забезпечення його фізичного, психічного та соціального благополуччя, оздоровлення та загартування.
  • Організувати трудову практику серед вихованців з метою профорієнтаційної діяльності. Продовжити формування потреби трудитися, відповідальне ставлення до праці.
  • Продовжувати виховання патріотизму через формування любові до свого рідного краю.
ЗМІСТ РОБОТИТерміни виконанняВідповідальні
Організаційно педагогічна робота
Перевести роботу комунального навчального закладу на літній період: – перебування  дітей на свіжому повітрі; – проведення занять згідно літнього розкладу; – організація питного режиму, додаткового сніданку; – проведення загартовуючих  заходів.01.06 – 31.08.2020Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Лікар педіатр                Єлісєєва Л.Г.
  Свято «День захисту дітей» в Д/Б.    01.06.2020Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Муз.керівник                    Ходіна С.М.
Організувати роботу педагогічного колективу, щодо літніх розваг дітей01.06 – 31.08.2020Заст. Директора з НВР  Кунчева Я.В.  
Організувати трудову діяльність дітей дошкільного, та шкільного віку на території  дитячого будинку та за її межами: догляд за власними речами та своїми кімнатами;робота в теплиці;догляд за квітниками на території дитячого будинку;догляд за велосипедами;прибирання території дитячого будинку;праця за межами дитячого будинку та профорієнтаційна діяльність (згідно плану трудової діяльності за межами дитячого будинку що додається)Червень Липень СерпеньЗаст. Директора з НВР  Кунчева Я.В. Вихователі груп  
Організувати подорожі та екскурсії для дітей усіх вікових груп                                   (розділ: «Робота з дітьми»)01.06.2020– 26.08.2020Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В.  
Скласти та погодити план спільної роботи дитячого будинку «Перлинка» та школи  на 2020-2021  навчальний рікСерпеньЗаст. Директора з НВР  Кунчева Я.В.
З метою покращення рівня знань випускників, організувати додаткові заняття з дітьми шкільного вікуЧервень Липень  Заст. Директора з НВР  Кунчева Я.В. Вихователі груп
Провести інструктаж з педагогами з питань запобігання дитячого травматизму та сонячних опіків, проведення екскурсій та подорожів, тощо.Травень – червеньЗаст. Директора з НВР  Кунчева Я.В.  
Методична робота
Провести засідання педагогічної ради на тему «Підсумки літнього оздоровлення дітей, результати роботи з дітьми за літній період» провести аналіз виконання рішень попередньої педради;підсумки оздоровлення дітей;аналіз трудової діяльності в літній період;готовність до нового навчального року;затвердження плану роботи на 2020-2021  навчальний рік;комплектування груп дітьми та кадрами.СерпеньДиректор КНЗ ДБ «Перлинка» Петрова С.М. Заст. Директора з НВР  Кунчева Я.В. Лікар педіатр                    Єлісєєва Л.Г.  
Провести методичні години на теми: Способи регулювання власної безпечної поведінки під час ігрової діяльності  на прогулянці;Обережно кліщі;Допомога при укусах комах для запобігання небезпечних наслідків;Перша долікарська допомога під час носової кровотечі;Перша допомога при отруєннях грибами та отруйними рослинами;Підвищення рухової активності, ознаки перевтоми у дітей та шляхи її подолання;Особливості організації трудової діяльності  дітей підліткового віку в умовах дитячого будинку.Червень Липень СерпеньЗаст. Директора з НВР  Кунчева Я.В.   Лікар педіатр                    Єлісєєва Л.Г.
Провести консультації з педагогами на теми: Збагачення дитячого раціону харчування;Загартування дітей в літній період;Організація ранкових походів до моря, плавання в морі;Тепловий та сонячний удар, профілактика та перша допомога;Організація дозвілля дітей в літній період.Червень Липень СерпеньЗаст. Директора з НВР  Кунчева Я.В. Лікар педіатр                  Єлісєєва Л.Г.  
Підготувати методичні рекомендації  з: проведення екскурсій та виїздів дітей за межі дитячого будинку;організації самостійної діяльності дітей;організація виходів на море, купання в морі.ЧервеньЗаст. Директора з НВР  Кунчева Я.В. Лікар педіатр                  Єлісєєва Л.Г. Бібліотекар                    Іванова С.В.      
Підготувати добірку фільмів та мультфільмів для перегляду у літньому кінозалі д\б  дітей різних вікових груп.ТравеньЗаст. Директора з НВР  Кунчева Я.В. Вихователі груп
Організувати роботу творчої групи з питань планування роботи на 2020-2021 навчальний рік.01.06.2020– 26.08.2021Заст. Директора з НВР  Кунчева Я.В.  
Провести аналіз та корективи перспективних планів тематичних проектів для дітей дошкільного та шкільного віку на 2020-2021 навчальний рікСерпеньЗаст. Директора з НВР  Кунчева Я.В.  
Вивчення стану освітнього процесу
Попереджувальний контроль з питань: дотримання режиму дня;організація харчування;дотримання питного режиму;організація прогулянки;забезпечення рухової активності протягом дня;систематичність загартовування.01.06 – 31.08.2020Директор КНЗ ДБ «Перлинка» Петрова С.М. Заст. Директора з НВР  Кунчева Я.В.   Лікар педіатр                     Єлісєєва Л.Г.  
Оперативний контроль виконання вимог «Інструкції з організації охорони життя та здоров’я дітей в дошкільних навчальних закладах », затвердженої наказом МОН України від 28.10.2008р. № 985 та внутрішніх інструкцій  дитячого будинку «Перлинка» № 222,  № 223, № 237, № 238, № 241, № 243,    № 244, № 247, № 248, № 252, № 253,    № 254, № 255, № 256.Один раз на місяцьЗаст. Директора з НВР Кунчева Я.В.  
Тематичний контроль «Використання природних факторів з метою загартування дітей»22.06.2020- 17.07.2020Заст. Директора з НВР  Кунчева Я.В. Лікар педіатр                        Єлісєєва Л.Г.
Оперативний контроль за організацією трудової діяльності за межами дитячого будинкуОдин раз на місяцьЗаст. Директора з НВР  Кунчева Я.В.  
Тематичний контроль «Забезпечення оптимальної рухової активності дітей протягом дня»20.07.2020- 21.08.2020Лікар педіатр                  Єлісєєва Л.Г.
Підвищення рівня фахової майстерності працівників
Провести круглий стіл на тему «Трудова діяльність у літній період, літня дитяча практика з метою ранньої профорієнтації, затвердження плану літнього відпочинку»ЧервеньЗаст. Директора з НВР Кунчева Я.В.  
Робота методичного кабінету
Скласти добірку методичних рекомендацій для проведення таких оздоровчих заходів у літній період: ранкова гімнастика на свіжому повітрі;сонячні та повітряні ванни; рухливі ігри для дітей дошкільного та шкільного віку;плавання дітей в морі та гумових басейнах на території дитячого будинку.ЧервеньІнструктор з фізкультури Костюшко О.Л.
Продовжити роботу з самоосвіти та поповненням портфоліо.Протягом всього літнього періодуВихователі та  спеціалісти.
Медично-профілактичні заходи
Забезпечити постійний контроль щодо дотримання санітарно-епідеміологічного режиму в закладіПротягом всього літнього періодуЛікар педіатр                   Єлісєєва Л.Г.
Проводити  антропометричне обстеження дітейЩомісяцяМедичний блок
Оформити екрани здоров’я в групах за результатами обстеження фізичного розвитку та антропометричних даних дітейЧервеньЛікар педіатр                Єлісєєва Л.Г. Інструктор з фізкультури Костюшко О.Л.
Забезпечити наявність аптечок та медикаментів у мед.блоці для надання першої долікарської допомогиДо 01.06.2020Медичний блок Лікар педіатр                Єлісєєва Л.Г
Консультація дітей в інституті очних хвороб ім.Філатова (за результатами диспансеризації)ЧервеньЛікар педіатр               Єлісєєва Л.Г.
Контроль за постійним носінням окулярів дітьми що потребують постійної корекції зоруПротягом всього літнього періодуМедичний блок Лікар педіатр                  Єлісєєва Л.Г
Контроль за проведенням загартовуючи процедур, організацією ранкової гімнастики на свіжому повітріПротягом всього літнього періодуМедичний блок Лікар педіатр                  Єлісєєва Л.Г
Забезпечити неспецифічні заходи загартування: ходіння босоніж по підлозі в групових приміщеннях, фізкультурних залах;гігієнічні водні процедури – умивання, миття рук до ліктів прохолодною водою;масаж стоп на килимку, ребристій дошці.ПостійноМедичний блок Лікар педіатр                    Єлісєєва Л.Г Вихователі груп та       помічники вихователів  
Суворо дотримуватись графіків провітрювання, застосувати наскрізне провітрювання за відсутності дітей в групах та інших приміщеннях дитячого будинку.Протягом всього літнього періодуВихователі груп   та помічники вихователів  
Організувати процес життєдіяльності дітей на свіжому повітріЗа сприятливих погодних умовВихователі груп та  помічники вихователів
Розробити та погодити з санітарно-епідеміологічною службою примірне двотижневе меню на літній періодДо 01.06.2020Дієт. сестра                   Таболіч Н.О.
Забезпечити раціон харчування дітей свіжими ягодами, фруктами та соками в 100% виконанні.З 1.06.2020Дієт. сестра                   Таболіч Н.О. Лікар педіатр                Єлісєєва Л.Г
Проаналізувати виконання натуральних норм харчування та забезпечити постійне проведення корекції харчуванняКожні 10 днівЛікар педіатр                Єлісєєва Л.Г Дієт. Сестра                   Таболіч Н.О.
Забезпечити організацію харчування дітей відповідно гігієнічних норм.Протягом всього літнього періодуЛікар педіатр               Єлісєєва Л.Г Дієт. Сестра                     Таболіч Н.О.
Контроль за проведенням щоденного огляду території щодо наявності отруйних ягід, грибів, рослин.Протягом всього літнього періоду щоденноМедичний блок (чергові медсестри) Лікар педіатр               Єлісєєва Л.Г
Провести консультацію з вихователями «Необхідність дотримання особистої гігієни вихованцями»ЧервеньЛікар педіатр                  Єлісєєва Л.Г  
Забезпечити підготовку медичних документів для дітей які готуються до школи і випускаються.ТравеньЛікар педіатр                       Єлісєєва Л.Г
Проаналізувати  результативність літнього оздоровлення дітей та стан захворюваності.СерпеньЛікар педіатр                Єлісєєва Л.Г
Адміністративно-господарча робота
Провести виробничу нараду з питань літнього оздоровлення дітей.Червень СерпеньДиректор КНЗ ДБ «Перлинка»                          Петрова С.М. Заступник директора з ГР Черних В.С. Заст. Директора з НВР  Кунчева Я.В.   Лікар педіатр                Єлісєєва Л.Г.
Провести технічний огляд приміщень, території та ігрового, спортивного обладнання. Підготувати акти щодо випробування ігрового та спортивного обладнання до навчального року.ТравеньЗаступник директора з ГР Черних В.С. Інженер з охорони праці         Кравченко О.Д.
Підготувати опалювальну систему до роботи в осінньо-зимовий періодСерпеньЗаступник директора з ГР Черних В.С.
Робота з дітьми
  Свято на честь Міжнародного дня захисту дітей, випускний вечір.  Актова зала. (всі групи)  29.05.2020 16.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Педагог-організатор Істоміна А.А. Вихователі  
  Зустріч світанку з випускниками 9 кл.30.05.2020 04.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Педагог-організатор Істоміна А.А. Вихователі
  Музичне свято на честь Міжнародного дня захисту дітей, в холі будинку, гр.Казка (всі групи)  01.06.2020 16.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Педагог-організатор Істоміна А.А. Вихователь Маглевана Т.А.  
  Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Хлопці)   Внутрішня спартакіада ДБ «Перлинка» (всі групи)  05.06.2020 09.00 – 09.45   10.00 – 16.00    Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Бібліотекар:  Іванова  С.В. Інструктор з фізкульт  Костюшко О.Л. Вихователі  
  Заняття «Одесика. Історія стародавнього миру», музей (молодші діти)  06.06.2020 09.00-10.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Внутрішня спартакіада ДБ «Перлинка» (всі групи)   Заняття «Світ навколо нас», музей (гр.Казка)7.06.2020 10.00 – 16.00   17.00-17.30  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Інструктор з фізкульт  Костюшко О.Л.  Вихователі Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Хлопці)   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Дівчата)   Заняття «Стародавня історія. Географія», музей (гр.Казка)  08.06.2020 09.00-09.45   10.00-10.45   11.00-11.30  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Внутрішня спартакіада ДБ «Перлинка» (всі групи)      09.06.2020 10.00 – 16.00    Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Інструктор з фізкульт  Костюшко О.Л. Вихователі
  Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Хлопці)   Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Дівчата)    12.06.2020 09.00 – 09.45   10.00 – 10.45    Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Педагог-організатор Істоміна А.А. Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Заняття «Одесика. Історія стародавнього миру», музей (молодші діти)   Вікторина «Чому спорт», альтанка, Гр. Хлопці, (всі групи),  13.06.2020 09.00-10.00     18.00  Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі   Вихователь Кунчев Д.В.
  Заняття «Світ навколо нас», музей (гр.Казка)   14.06.2019 17.00-17.30    Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі  
  Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Хлопці)   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Дівчата)   Заняття «Стародавня історія. Географія», музей (гр.Казка)   Вікторина з географії «Столиці світу» (всі групи), гр. Дівчата альтанка  15.06.2020 09.00-09.45   10.00-10.45   11.00-11.30 18.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Педагог-організатор Істоміна А.А. Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі                                           Вихователь Соловйова С.С.
  Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Хлопці)   Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Дівчата)   Командні змагання «Анаграма» (всі групи), гр.Хлопці альтанка  19.06.2020 09.00 – 09.45   10.00 – 10.45   18.00-19.00  Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі   Вихователь Шульга І. К..
  Заняття «Одесика. Історія стародавнього миру», музей (молодші діти)  20.06.2020 09.00-10.00  Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі
  Заняття «Світ навколо нас», музей (гр.Казка)  21.06.2020 17.00-17.30  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Хлопці)   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Дівчата)   Заняття «Стародавня історія. Географія», музей (гр.Казка)  22.06.2020 09.00-09.45   10.00-10.45   11.00-11.30  Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі
  Година логіки «Цікаві загадки  та задачі», альтанка гр.  Дівчата  (всі групи) 23.06.2019 18-00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователь Гаврашенко Л.А.  
  Екскурсія до агрофірми «Пан Білан», (Хлопці та Дівчата)25.06.2020      Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Педагог-організатор Істоміна А.А Вихователі  
  Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Хлопці)   Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Дівчата)  26.06.2020 09.00 – 09.45   10.00 – 10.45  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар  Іванова  С.В.,      
  Заняття «Одесика. Історія стародавнього миру», музей (молодші діти)   Кінофестиваль, музей  (всі групи)  27.06.2020 09.00-10.00    Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі    
  Свято «День Конституції України». Альтанка гр.«Казка»(всі групи)   Заняття «Світ навколо нас», музей (гр.Казка)  28.06.2020 10.00-11.00   17.00-17.30  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Вихователь Покорних К.А.   Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі
  Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Хлопці)   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Дівчата)   Заняття «Стародавня історія. Географія», музей (гр.Казка)   Виїзд на зйомки «Прогулянки з Пушкіним» (молодші діти)   29.06.2020 09.00-09.45     10.00-10.45     11.00-11.30  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі  
  Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Хлопці)   Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Дівчата)03.07.2020 09.00 – 09.45   10.00 – 10.45  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Заняття «Одесика. Історія стародавнього миру», музей (молодші діти)   Пісенний батл «Група на групу», муз.зал (всі групи) гр.Дівчата  04.07.2020 09.00-10.00     16.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.   Вихователь Гаврашенко Л.А.
  Заняття «Світ навколо нас», музей (гр.Казка)  05.07.2020 17.00-17.30  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Хлопці)   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Дівчата)   Заняття «Стародавня історія. Географія», музей (гр.Казка)   Розвага «Свято Івана Купала». Альтанка гр«Казка», (всі групи)06.07.2020 09.00-09.45     10.00-10.45     11.00-11.30   17.00-18.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі       Вихователь  Гожа Ю.В.
  Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Хлопці)     Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Дівчата)   Колективна гра «Мафія», альтанка, гр.Хлопці (всі групи)  10.07.2020 09.00 – 09.45   10.00 – 10.45   18.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі                                    Вихователь Шульга І.К.
  Заняття «Одесика. Історія стародавнього миру», музей (молодші діти)  11.07.2020 09.00-10.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Заняття «Світ навколо нас», музей (гр.Казка)  12.07.2020 17.00-17.30  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Хлопці)   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Дівчата)   Заняття «Стародавня історія. Географія», музей (гр.Казка)   Екскурсія в Одеський археологічний музей (всі групи), Ласточкина,2  13.07.2020 09.00-09.45     10.00-10.45     11.00-11.30   10.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Педагог-організатор Істоміна А.А. Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі        
  Відвідування Одеського зоопарку (всі групи)   14.07.2020           Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Педагог-організатор Істоміна А.А. Вихователі  
  Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Хлопці)     Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Дівчата)  17.07.2020 09.00 – 09.45   10.00 – 10.45  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Заняття «Одесика. Історія стародавнього миру», музей (молодші діти)18.07.2020 09.00-10.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Заняття «Світ навколо нас», музей (гр.Казка)   Вікторина «Екологічна», альтанка, гр. Дівчата, (всі групи)  19.07.2020 17.00-17.30   18.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователь Драган О.П.
  Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Хлопці)   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Дівчата)   Заняття «Стародавня історія. Географія», музей (гр.Казка)20.07.2020 09.00-09.45     10.00-10.45     11.00-11.30    Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі      
  Акваігри, стадіон, гр.Хлопці (всі групи)21.07.2020 16.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователь Шульга І.К.
  Археологична розвідка на місто стародавнього поселення (гр.Хлопці та Дівчата), с. Миколаївка, с. Надлиманське Овідіоп. рай-ну   Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Хлопці)     Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Дівчата)  24.07.2020 08.00       09.00 – 09.45   10.00 – 10.45  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Педагог-організатор Істоміна А.А. Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі
  Заняття «Одесика. Історія стародавнього миру», музей (молодші діти)   Виїзд на зйомки «Прогулянки з Пушкіним» (молодші діти)  25.07.2020 09.00-10.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі
  Заняття «Світ навколо нас», музей (гр.Казка)    26.07.2020 17.00-17.30  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Хлопці)   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Дівчата)   Заняття «Стародавня історія. Географія», музей (гр.Казка)27.07.2020 09.00-09.45     10.00-10.45     11.00-11.30    Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.        
  Квест «Знайди Гаврашенко», зустріч в альтанці, гр.Хлопці (всі групи)  30.07.2020 17.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователь Шульга І.К.
  Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Хлопці)     Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Дівчата)   Кінофестиваль  31.07.2020 09.00 – 09.45   10.00 – 10.45  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі    
  Заняття «Одесика. Історія стародавнього миру», музей (молодші діти)  01.08.2020 09.00-10.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Заняття «Світ навколо нас», музей (гр.Казка)  02.08.2020 17.00-17.30  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Допомога в прибиранні території 411 батареї перед пам’ятною датою початку війни (всі групи)   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Хлопці)   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Дівчата)   Заняття «Стародавня історія. Географія», музей (гр.Казка)  03.08.2020 09.00         09.00-09.45     10.00-10.45     11.00-11.30  Заст. Директора з НВР  Кунчева Я.В., Педагог-організатор Істоміна А.А. Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі    
  Актовський каньйон, с. Актове (всі групи)          4.08.2020             Заст. Директора з НВР  Кунчева Я.В., Педагог-організатор Істоміна А.А. Вихователі груп  
  Презентація вихованців «Навіщо  люди працюють, для чого мені потрібна професія?» Альтанка (гр.Хлопці та Дівчата)  06.08.2019  Заст. Директора з НВР  Кунчева Я.В., Вихователі груп      
  Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Хлопці)     Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Дівчата)   Змагальна гра «КРО-КО-ДИЛ», альтанка, гр.Хлопці (всі групи)  07.08.2020 09.00 – 09.45   10.00 – 10.45   18.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі   Вихователь Кунчев Д. В.
  Заняття «Одесика. Історія стародавнього миру», музей (молодші діти)  08.08.2020 09.00-10.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Заняття «Світ навколо нас», музей (гр.Казка)  09.08.2020 17.00-17.30  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.    
  Екскурсія в археологічну експедицію на розкопки античного міста Тира. Прогулянка фортецею (гр. Хлопці та Дівчата), м. Б-Дністровський   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Хлопці)   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Дівчата)   Заняття «Стародавня історія. Географія», музей (гр.Казка)10.08.2020 08.00             09.00-09.45     10.00-10.45     11.00-11.30    Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Педагог-організатор Істоміна А.А. Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі        
  Відвідування «Аквапарку»   (всі групи)11.08.2020  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Педагог-організатор Істоміна А.А. Вихователі груп  
  Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Хлопці)     Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Дівчата)  14.08.2020 09.00 – 09.45   10.00 – 10.45  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.                  
  Заняття «Одесика. Історія стародавнього миру», музей (молодші діти)  15.08.2020 09.00-10.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Заняття «Світ навколо нас», музей (гр.Казка)   Вікторина «Жартівлива», альтанка, гр. Хлопці, (всі групи)16.08.2020 17.00-17.30   18.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователь Паловеева А.О.
  Екскурсія до Одеського художнього музею (всі групи), Софіївська,5а   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Хлопці)   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Дівчата)   Заняття «Стародавня історія. Географія», музей (гр.Казка)17.08.2020 10.00       09.00-09.45     10.00-10.45     11.00-11.30    Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Педагог-організатор Істоміна А.А. Бібліотекар:  Іванова  С.В.        
  Свято «Медово-яблучний Спас» Альтанка. гр. Дівчата   (всі групи)  19.08.2020 10.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователь Соловйова С.С.  
  Відвідування Одеського дельфінарію «Немо» (всі групи)20.08.2020    Заст. Директора з НВР  Кунчева Я.В. Педагог-організатор Істоміна А.А. Вихователі  груп  
  Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Хлопці)     Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Дівчата)   Вечір в альтанці «Як я провів літо. Мої цілі на новий навчальний рік» (гр.Хлопці та Дівчата)21.08. 2020 09.00 – 09.45   10.00 – 10.45   18.00-18.45  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі     Вихователі  груп  
  Заняття «Одесика. Історія стародавнього миру», музей (молодші діти)   Вікторина-гра «Розумники та розумниці», альтанка, гр.Казка, (всі групи)  22.08.2020 09.00-10.00     18.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователь Лозанова Н.П.
  Заняття «Світ навколо нас», музей (гр.Казка)    23.08.2020 17.00-17.30  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.  
  Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Хлопці)   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Дівчата)   Заняття «Стародавня історія. Географія», музей (гр.Казка)   Свято «День незалежності України», презентація гр. Хлопці та Дівчата (всі групи)  24.08.2020 09.00-09.45     10.00-10.45     11.00-11.30     17.00-18.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.           Вихователі  
  Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Хлопці)   Заняття у музеї «Одесика»  (гр. Дівчата)   Свято «Успіння Пресвятої Богородиці» гр. Казка (всі групи), альтанка  28.08.2020 09.00 – 09.45   10.00 – 10.45                          17.00-17.45  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.     Вихователь Маглевана Т.А.  
  Заняття «Одесика. Історія стародавнього миру», музей (молодші діти)   Виїзд на зйомки «Прогулянки з Пушкіним» (молодші діти)  29.08.2020 09.00-10.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователі
  Заняття «Світ навколо нас», музей (гр.Казка)   Дискотека в альтанці «Танці літа» гр. Дівчата (всі групи)30.08.2020 17.00-17.30     18.00  Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В. Вихователь Драган О.П.
  Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Хлопці)   Заняття «Історія всесвітньої культури», музей (Гр.Дівчата)   Заняття «Стародавня історія. Географія», музей (гр.Казка)   Кінофестиваль  31.08.2020 09.00-09.45     10.00-10.45     11.00-11.30    Заст. Директора з НВР Кунчева Я.В., Бібліотекар:  Іванова  С.В.        

ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                                                                          Директор ОКНЗ

                                                                                                                        ДБ «Перлинка»

                                                                                                                     Петрова С.М.

Режим дня дітей шкільного віку на літній період

7.00 – 7.10Ранковий підйом
7.10 – 7.30Гігієнічні процедури
7.35 – 8.45Ранкова гімнастика на свіжому повітрі
7.55 – 8.15I Сніданок
8.20 – 10.20Заняття
10.25 -10. 45II Сніданок
10.45 – 11.00Самостійна діяльність та індивідуальна робота (Ізо студія ,комп. програмування, теніс, тренажерний зал,рукоділля і т.д.  )
11.00 – 12.00Трудова діяльність  в приміщеннях д/б (за графіком)
12.10 – 12.40Обід
12.50 -15.15Відпочинок за вибором дітей
15.25 – 15.45Полуденок
16.00 – 18.20Прогулянка на  море
18.35 – 18.45Вечеря
18.50 – 19.50Трудова діяльність на подвір’ї д/б (догляд за квітниками, прибирання ігрових майданчиків)
19.50 – 20.45Самостійна діяльність та індивідуальна робота (Ізо студія, комп. програмування  , теніс, тренажерний зал,рукоділля і т.д.  )
20.45 – 21.15 II Вечеря
 21.15 – 22.30Вечірній кінозал (в альтанці)
22.30 – 22.15Підготовка до сну та гігієнічні процедури
23.00Сон

Заст.директора з НВР                                                                    Кунчева Я.В.

ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                                                                           Директор ОКНЗ

                                                                                                                         ДБ «Перлинка»

                                                                                                                     Петрова С.М.

Режим дня дітей дошкільного віку на літній період

7.00 – 7.10Ранковий підйом
7.10 – 7.30Гігієнічні процедури
7.35 – 8.45Ранкова гімнастика на свіжому повітрі
7.55 – 8.15I Сніданок
8.20 – 10.00Прогулянка чи похід на море (понеділок/четверг)
10.00 – 10. 15Басейн щодня
10.15 -10. 30II Сніданок
10.30 – 11.00Індивідуальна робота
11.00 – 12.00Трудова діяльність  в приміщеннях д/б (за графіком)
12.10 – 12.40Обід
12.50 -15.15Сон
15.25 – 15.45Полуденок
16.00 – 16.30Індивідуальна робота
16.30 – 17.20Заняття
17.20 – 18.20II Прогулянка
18.35 – 18.45Вечеря
18.50 – 19.50Трудова діяльність на подвір’ї д/б (догляд за квітниками, прибирання ігрових майданчиків)
19.50 – 20.20Гігієнічні процедури
20.30 – 20.45 II Вечеря
20.45 –  21.00Вечірня казка
21.00Сон

Заст.директора з НВР                                                                     Кунчева Я.В.

ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                                                                           Директор ОКНЗ

                                                                                                                         ДБ «Перлинка»

                                                                                                                     Петрова С.М.

Режим дня дітей молодшого шкільного віку на літній період

7.00 – 7.10Ранковий підйом
7.10 – 7.30Гігієнічні процедури
7.35 – 8.45Ранкова гімнастика на свіжому повітрі
7.55 – 8.15I Сніданок
8.20 – 10.00Прогулянка чи похід на море
10.00 – 10. 20Водні процедури
10.25 -10. 45II Сніданок
10.45 – 11.00Самостійна діяльність та індивідуальна робота (Ізо студія, комп.програм., теніс, тренаж.зал,рукоділля і т.ін)
11.00 – 12.00Трудова діяльність в приміщеннях д/б (за графіком)
12.10 – 12.40Обід
12.50 -15.15Сон
15.25 – 15.45Полуденок
16.00 – 16.30Індивідуальна робота (Ізо студія, комп.програмування, теніс, тренажерний зал,рукоділля і т.ін.)
16.30 – 17.20Заняття
17.20 – 18.20II Прогулянка
18.35 – 18.45Вечеря
18.50 – 19.50Трудова діяльність на подвір’ї д/б (догляд за квітниками, прибирання ігрових майданчиків)
19.50 – 20.20Гігієнічні процедури
20.30 – 20.45 II Вечеря
 20.45 – 21.30Вечірній кінозал (в альтанці)
21.30 – 21.50Підготовка до сну та гігієнічні процедури
22.00Сон

Заст.директора з НВР                                                                           Кунчева Я.В.

ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                                                                           Директор ОКНЗ

                                                                                                                         ДБ «Перлинка»

                                                                                                                     Петрова С.М.

Розклад занять на літо  групи «Хлопці»

Понеділок10.00-11.00            Шахи та шашки 15.30 – 17.00        Заняття в музейному комплексі
Вівторок10.00 -11.00        Заняття по тенісу 14.30 – 15.00        ЛФК
Середа11.00. – 12.20          Шахи та шашки 10.00-11.00       Спортивні ігри    
Четвер9.00 – 10.00           Конструювання 14.30 – 15.00         ЛФК
П’ятниця10.00 -11.00       Спортивні ігри   15.30 – 17.00        Заняття в музейному комплексі
Субота10.00-11.00        Заняття з психологом 17.00 – 17.30        Фізкультура 15.30 – 17.00        Заняття в музейному комплексі
Неділя17.00 – 17.30        Фізкультура  10.00 -11.00         Заняття з соціальним педагогом 15.30 – 17.00        Заняття в музейному комплексі

Заст. директора з НВР                                                           Кунчева Я.В.