ПЛАН РОБОТИ ОДЕСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК “ПЕРЛИНКА” ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2020 – 2021 навчальний рік

Зміст роботиТерміниВідповідальний  
  Підвищення кваліфікації та атестація педагогів  
1.– Курси підвищення кваліфікації вихователів – Вивчення нормативних актів про порядок атестації педагогічних працівників – Організація допомоги педагогам, які атестуютьсяЗа графікомЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.
2.Організація самоосвіти педагогів: – Співбесіда за темою самоосвіти – Складання портфоліо педагогів і фахівців дитячого будинку – Забезпечення роботи сайту дитячого будинку “Перлинка” (щотижневе)Вересень   Жовтень По графіку   На протязі рокуЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.
3.Участь в районних та обласних методичних заходах: семінарах, конференціях і т.д.На протязі рокуЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.  
Організаційні заходи, робота педагогічного колективу дитячого будинку Педагогічні ради  
1.«Аналіз роботи за літо 2020 року та перспективи і напрямки роботи педагогічного колективу на новий 2020 – 2021 навчальний рік, затвердження річного плану» – Самоосвіта педагогів, як передумова самоосвітньої діяльності вихованців; – Затвердження планів роботи спеціалістів та творчої групи; – Комплектування груп та кадрів дитячого будинку «Перлинка»СерпеньДиректор Петрова С.М.,   Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.   Лікар-педіатр Єлисєєва Л.Г.
2.«Особистісний розвиток вихованців дитячого будинку» Емоційний інтелект;Комунікативна компетентність;Трудове виховання.  ЛистопадДиректор Петрова С.М.,   Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.   Лікар-педіатр Єлисєєва Л.Г.   Практичні психологи  
3.«Забезпечення економічної соціалізації вихованців дитячого будинку» Економічна освіта;Проекти «КА» та «Кишенькові гроші»;Трудове виховання;Профорієнтація.ЛютийДиректор Петрова С.М.,   Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.   Практичні психологи
4.«Підсумкова нарада» Аналіз динаміки розвитку вихованців по групах;Визначення рівня готовності випускників до самостійного життя. Професійна визначеність.ТравеньДиректор Петрова С.М.,   Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.   Лікар-педіатр Єлисєєва Л.Г.   Практичні психологи  
Соціально – психолого – медико – педагогічний супровід вихованців СПМП Консиліуми:  
1.Визначення особливостей індівідуального розвитку особистості вихованців гр. «Казка» та корекція індивідуального маршруту                   ВересеньПрактичні психологи Лікар-педіатр Вчитель-логопед
2.Визначення особливостей індівідуального розвитку особистості вихованців гр. «Хлопці» та корекція індивідуального маршруту                    ЛистопадПрактичні психологи Лікар-педіатр Вчитель-логопед
3.Визначення особливостей індівідуального розвитку особистості вихованців гр. «Дівчата» та корекція індивідуального маршруту                    ГруденьПрактичні психологи Лікар-педіатр Вчитель-логопед.
  Робота історичного музею «Потік часу» (семінари для дітей)
  Підготовка інформаційно-методичних матеріалів  
 Організація виставки новинок періодичного науково-методичного друку  На протязі рокуБібліотекар Іванова С.В.
 Організація тематичних книжкових виставок  На протязі рокуБібліотекар Іванова С.В.
  План екскурсій і відвідування музеїв Одеси в 2020-2021 навчальному році  
 Екскурсія в міську публічну бібліотекуВересеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
 Екскурсія в Одеський археологічний музейЖовтеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
 Допомога в прибиранні території 411 батареїЖовтеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
 Екскурсія в Одеський художній музейСіченьБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
 Екскурсія в музей “Катакомби Кантакузена”БерезеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
 Допомога в прибиранні території 411 батареї  КвітеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
 Допомога в прибиранні території 411 батареїТравеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
 Екскурсія в музей Одеси (на вибір) День музеївТравеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
  Робота творчих груп музею  
   Творча група Археологія
1.«Від кам’яної доби до епохи середньовіччя»  Віртуальне знайомство з археологічними колекціями музеїв світувересень-груденьБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
2.  «Загадки та таємниці в давній історії людства»  січень-червеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
  Творча група Одесика
1.Вулиці розповідають. Історія вулиць та пам’яток Одеси  вересеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
2.Фестиваль  дитячих фільмів з історії Одеси. Пушкін в Одесі.  вересеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
3.Фестиваль  дитячих фільмів з історії Одеси. Письменники Одеси.  листопадБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
4.Фестиваль  дитячих фільмів з історії Одеси. Художники Одеси.  січеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
5.Фестиваль  дитячих фільмів з історії Одеси. письменники Одеси.  березеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
6.Вулиці розповідають. Історія вулиць та пам’яток Одеси  квітеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
  Клуб вибору професії
1.Зустрічі з людьми цікавої професії, зйомки фільмів про майбутню професію, проведення фестивалів  грудень, травеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
  Творча група «Історія книги»  
1.Найстаріша бібліотека Одеси. Зустріч з науковим співробітником публічної бібліотекавересеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
2.Виставки нових книг, обговоренняна протязі рокуБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
3.Кінозал «Екранізація літературних творів»  на протязі рокуБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
  Творча група військової історії
1.Екскурсії до міст пов’язаних з захистом та визволенням ОдесиквітеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
2.Фестиваль дитячого фільму  до Дня визволення Одеси та дня Перемогиквітень-травеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
3.Книжкова виставка з військової історії  травеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
  Творча група «Пам’яткознавств та етногарфія Українио»
1.  Зустріч зі студентами історичного факультету ОНУ ім. Мечникова. Андрійовські вечорниці.груденьБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
2.Зустріч зі студентами історичного факультету ОНУ ім. Мечникова. МасленицялютийБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
3.Зустріч зі студентами історичного факультету ОНУ ім. Мечникова.  березеньБібліотекар Іванова С.В Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
                                                                                                                Консультування  
1.Індивідуальне консультування по запитам педагогівНа протязі рокуЗаст. директора з НВР  Кунчева Я.В., Практичні психологи  
2.Групові консультації – планування виховної роботи в дитячому будинку    – трудове виховання в дитячому будинку   – заохочення і покарання дитини (форми взаємодії вихованців та дорослих)   – виховання культурно – гігієнічних навиків, основ безпеки життєдіяльності вихованців. Форми роботи з дітьми по формуванню умінь і бажань створювати затишок і комфорт в приміщеннях групи   – емоційне благополуччя та розвиток емоційного інтелекту дитини в дитячому будинку   – професійне самовизначення вихованців дитячого будинку. Форми роботи з дітьми з економічного виховання    Вересень   Жовтень       Листопад         Листопад    Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.   Практичні психологи     Лікар-педіатр Єлісєєва Л.Г.   Практичний психолог   Заст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичний психолог
3.Консультації по запиту (Теми: агресія, тривожність, особливості розвитку, організація навчальної діяльності, психофізіологічні вікові особливості, міжособистісні відносини, статеве виховання, формування цінностей і т.д.)  На протязі рокуПрактичні психологи  
4. Самоосвіта  вихователів як форма розвитку особистості, та приклад для вихованцівВересень  Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.  
5.Шляхи завойовування авторитету  дорослих, залучених до процесу виховання дітейЛистопад  Заст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичні психологи  
6.Педагогічна техніка та педагогічна майстерність як базові рівні -професійного розвитку вихователя.   – Система технологічних знань як важливий показник педагогічної майстерності вихователяЖовтень  Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.  
7.– Вдосконалення духовно-моральних цінностей  особистості вихованця.  – Концептуальні засади формування духовності особистості вихованцяГруденьЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичні психологи  
8.–  Система роботи з корекції, розвитку та збереження здоров’я вихованців –  Професійне самовизначення вихованця  в сучасних умовах.  ЛютийЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Лікар-педіатр Єлісєєва Л.Г.
9.– Організаційна структура системи професійної орієнтації  вихованців дитячого будинку – Підготовка вихованців до засвоєння обраної професії.  КвітеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичні психологи Вихователі груп
Організація навчальної діяльності  
1.Відвідувати батьківські збори, уроки в школі з метою вивчення роботи вихованців на уроках, їх індивідуальних особливостей шляхом спостереження. Роз’яснення вчителям індивідуальних особливостей кожної дитини. Надавати допомогу вчителям і з’ясовувати негативні вчинки вихованців в школіНа протязі рокуЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичні психологи  
2.Здійснювати постійний контроль виконання домашнього завдання, не допускати уходу з самопідготовки з невивченими уроками  Кожен деньЗаст. директора з НВР   Кунчева Я.В.  
3.Підбивання підсумків успішності, перевірка щоденників –  на зборах окремо в кожній групі.1 раз в тиждень/по п’ятницямЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
4.Формування “Скарбнички педагогічних ідей і знахідок”  На протязі рокуЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.  
Формування банку даних: – Про педагогічних працівників дитячого будинку – Про програмно-методичному забезпеченні навчально-виховного процесу  
5.Підготовка звітів, довідок за підсумками проведення оглядів, конкурсів, тематичного контролю до консиліумів.На протязі рокуЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.
6.Збір і аналіз інформації про стан навчально-виховного процесу в дитячому будинку: – Вивчення рівня вихованості дітей; – Проведення моніторингу з освоєння програми «Поважне ставлення до свого життя»   – Вивчення професійних труднощів і інтересів педагогів (спостереження, анкетування, тестування, співбесіда)Вересень – травень           На протязі рокуЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.   Практичні психологи      
7.Підготовка матеріалу: заповнення портфоліо, сайту, написання статейНа протязі рокуЗаст. директора з НВР   Кунчева Я.В.
Просвітницька робота з педагогами:  
1.Тренінг діалог «Емоційний зв’язок вихованців та дорослих, як основа емоційно-благополучного майбутнього дитини»ВересеньПрактичний психолог  
2.Тренінг діалог «Агресія: види, причини, засоби вираження»ЖовтеньПрактичні психологи  
3.Тренінг діалог « Особистісні цінності»БерезеньПрактичний психолог  
4.  Тренінг діалог «Лінь не є рисою характеру»  ТравеньПрактичні психологи  
Організація виховної роботи   Ціннісне ставлення до себе
1.Провести поглиблений медичний огляд (диспансеризація)  Вересень – ЛистопадЛікар – педіатр Єлісєєва Л.Г.
2.Екран здоров’я кожної дитини  ВересеньЛікар – педіатр Єлісєєва Л.Г. Сестри медичні
3.Організувати участь вихованців у роботі спортивних секцій та гуртківЗа розкладомІнструктор з фізкультури Костюшко О.Л.
4.Провести бесіди «Здоровий спосіб життя як шлях формування й зміцнення здоров’я сучасної людини»На протязі року  Лікар – педіатр Єлісєєва Л.Г. Сестри медичні
5.Огляд санітарного та естетичного стану груп  1 раз на місяцьЛікар – педіатр Єлісєєва Л.Г.
6.Проводити з групами “Час здоров’я” (ігри, прогулянки на свіжому повітрі)  Кожен деньВихователі та сестри медичні
7.Щодня проводити ранкову зарядку  ПостійноВихователі та сестри медичні
8.Підготувати та провести змагання: – З настільного тенісу – З шашок та шахів – З волейболу – З футболуВ період осінніх та зимових канікулІнструктор з фізкультури Костюшко О.Л.
9.Походи та екскурсії на природу, трасу здоров’я1 раз в місяцьЛікар – педіатр Єлісєєва Л.Г. Інструктор з фізкультури Костюшко О.Л.
10.Спортивні ігри та змаганняНа протязі рокуІнструктор з фізкультури Костюшко О.Л.
11.Організувати і провести бесіди щодо шкідливого впливу на організм дитини тютюну, наркотиків і алкоголюЗа планом ради профілактикиЗаст. директора з НВР  Кунчева Я.В. Сестри медичні
12.Організувати проведення свята «День здоров’я»ВересеньЗаст. директора з НВР   Кунчева Я.В. Інструктор з фізкультури Костюшко О.Л. Лікар – педіатр Єлісєєва Л.Г.                          Вихователі груп
13.Тематичне коло: «Ціннісне ставлення до себе»ТравеньЛікар-педіатр Єлісєєва Л.Г. Практичні психологи  
Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей  
1.Забезпечити виконання вихованцями Правил поведінкиПротягом навчального рокуЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
2.Організація роботи до акції «Вчитель – творець майбутнього» – запрошення на свято вчителівЖовтеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.  Вихователі груп
3.Акція Покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнамЖовтеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.  
4.Виховна година, до Міжнародного дня інвалідів «Відкрите серце – шлях до милосердя»ЛистопадЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
5.Виховні часи на тему виховання поваги до дорослих і однолітків  Протягом навчального рокуВихователі груп
6.«Подорож Святого Миколая» (подарунки до свята Миколая)  ГруденьВихователі груп
7.Розважальна програма  «Милим дамам з любов’ю»  БерезеньВихователі груп
8.Народні традиції та обряди «Великий День»  КвітеньВихователі груп
9.  Тематичне коло: «Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей»  ТравеньПрактичні психологи  
  Ціннісне ставлення до праці
1.Закріплення за групами території, постійне прибирання її вихованцямиВересеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.
2.Конкурс новорічних композицій, ялинкових прикрас, плакатівГруденьВихователі груп, Керівник гуртка Морозова І.Г.
3.Творча акція «Привітання жінок з весною»БерезеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Керівник гуртка Морозова І.Г.
4.Диспут «Вдалий вибір – запорука вдалого життя!»КвітеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичні психологи Вихователі груп
5.Тематичне коло: «Ціннісне ставлення до праці»ТравеньПрактичні психологи  
6.Організувати професійні проби (в рамках програми)Квітень – ТравеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.  
7.Вихователям залучати вихованців до ремонтних робіт кімнат, меблів і ремонту свого одягуПостійноЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
8.Привчати дітей до самообслуговування (прибирання кімнат, чергування по їдальні, приготування їжі, заготівля овочів на зиму)ПостійноЛікар – педіатр Єлісєєва Л.Г., Вихователі груп
9.Залучати вихованців до прибирання та благоустрою території  Кожен деньВихователі груп
10.Проводити бесіди про роль праці, економічну обізнаність в житті людини.На протязі рокуЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичні психологи Вихователі груп
11.Організувати екскурсії в обрані вихованцями професійні навчальні заклади, відвідати Дні відкритих дверейБерезень – КвітеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.
12.Участь у благоустрої пам’ятників “Вахта пам’яті”Квітень – ТравеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.
13.Підсумкове тестування вихованців з програми занять з економікиТравеньБібліотекар Іванова С.В Вихователь Шульга І.
14.Працевлаштування вихованців на літній періодТравеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.
Ціннісне ставлення до природи  
1.Операція озеленення групВересеньВихователі груп, Керівник гуртка Морозова І.Г.
2.Програма «Осінній марафон»ВересеньВихователі груп, Керівник гуртка Морозова І.Г.
3.Екологічна операція «Зігріймо пташок» для молодшої групиЛистопадЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
4.Залучення вихованців до практичної діяльності, догляду за зеленими насадженнями, роботи на навчально-дослідній ділянціПротягом навчального рокуЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
5.День довкілля  КвітеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
6.Міжнародний День ЗемліКвітеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
7.Міжнародний День без паління  ТравеньЛікар – педіатр Єлісєєва Л.Г.
8.Тематичне коло: «Ціннісне ставлення до природи»ТравеньПрактичні психологи  
Ціннісне ставлення до культури і мистецтва  
1.«Все починається з першого дзвінка!»ВересеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
2.Святкова програма до Дня Працівників освітиЖовтеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.  
3.Християнська культура свята «Подорож Святого Миколая»ГруденьЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
4.Посиденьки «Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров’я»СіченьЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
5.Святкові побажання до Дня Святого ВалентинаЛютийЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
6.«До побачення, школа!»ТравеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп  
7.Підготовка до дня дитинстваТравеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
8.  Тематичне коло: «Ціннісне ставлення до культури і мистецтва»    ТравеньПрактичні психологи  
    Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави  
1.Проведення святкової зустрічі Дня Захисника України, дня українського козацтваЖовтеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
2.Акція «Вшанування героїв, які віддали своє життя за Україну»Протягом рокуЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.  
3.Оповідання дітей до Дня української писемності. Бесіди про мовний етикетЛистопадЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
4.Круглий стіл на тему «Толерантність – важливо, чи ні?»ЛистопадВихователі груп
5.Творчі роботи «З мого дому до моєї країни»ЛистопадВихователі груп
6.Святковий захід до Дня Збройних сил УкраїниГруденьВихователі груп
7.Заходи вшанування пам’яті Героїв Небесної СотніПротягом рокуВихователі груп
8.Провести серії екологічних бесід: “Урбанізація, який шлях обрати?»Протягом рокуЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичні психологи Вихователі груп
9.Провести серію виховних годин «Скільки країн та народів, традицій та поглядів»Протягом рокуЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичні психологи Вихователі груп
10.Діагностика моральних пріоритетів. Вивчення моральної вихованостіВересень – ТравеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичні психологи Вихователі груп
11.Планування і коригування роботи з профілактики правопорушень спільно з інспектором ПДНСіченьЮрисконсульт Заст. директора з НВР Кунчева Я.В.
Особистий розвиток  
1.Створення педагогічних умов для саморозвитку, самовираження кожної дитини.Вересень – ЛистопадЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Вихователі груп
2.Залучити дітей в діяльність гуртків, секцій, до додаткових занять в колективну творчу діяльність в дитячому будинку і при школі  На протязі рокуВихователі груп
3.Організувати проведення дебатів серед дітей старшого віку                 ЖовтеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичний психолог Вихователі груп
4.Організувати індивідуальні заняття, консультації з вихованцями з проблем розвитку, вивчення здібностей та інтересів дітей.На протязі рокуЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичний психолог Вихователі груп
5.Провести Свята досягнень вихованцівВ кінці навчальної четвертіЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичний психолог Вихователі груп
Корекційно – профілактична робота з вихованцями  
1.«У світі казки. Заняття-подорожі» («Казка»)Вересень – ТравеньПрактичний психолог  
2.«Сходинки до свого Я» («Ангели» та «Дівчата»)Вересень, ЖовтеньПрактичний психолог  
3.  «Я знаю себе – знаю всіх». Тренінг самореалізації («Хлопці» та «Дівчата»)  Листопад – ЛютийПрактичний психолог  
4.Профорієнтаційна гра «Горизонт подій» (Випускники)ЛистопадПрактичний психолог  
5.Тренінги бесіди «Комплекс омара» («Дівчата» та «Хлопці»)Грудень – ЛютийПрактичний психолог  
6.«Працюємо разом». Тренінг співпраці («Хлопці» та «Дівчата»)Березень – ТравеньПрактичний психолог  
7.«Особливості мого нового віку» («Дівчата» та «Хлопці»)Вересень, ЖовтеньПрактичний психолог  
8.Проява моїх емоцій – формування комунікативної компетентності («Дівчата» та «Хлопці»)Березень – ТравеньПрактичний психолог  
Профілактична робота спільно з університетом внутрішніх справ  
1.Університет МВС профілактикаЗа додатковим планомЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.  
  Рада профілактики по попередженню асоціальної поведінки та правопорушень  
1.  Профілактика порушень правил дорожнього руху  ВересеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.
2.Профілактика порушень правил пожежної безпекиГруденьЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Заст. директора з госпдіяльності Черних В.С
3.Профілактика асоціальної поведінкиЛютийЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичні психологи
4.Профілактика травматизмуТравеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Лікар-педіатр Єлісєєва Л.Г..
Адміністративно – господарча робота  
1.  Оформлення наказів з основної діяльності. Складання графіка роботи педагогічних працівників та розкладу виховних заходів  СерпеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.  
2.Нарада при директорі: «Забезпечення виконання заходів з охорони праці та інструкцій з охорони життя та здоров’я вихованців. Правила внутрішнього трудового розпорядку»  ВересеньДиректор Петрова С.М.
  3.  Тематичний контроль: «Готовність до нового навчального року»    Вересень  Заст. директора з НВР  Кунчева Я.В. Лікар – педіатр Єлісєєва Л.Г.
4.Оглядовий контроль: «Лікувально – профілактичні заходи – система роботи з укріплення фізичного здоров’я вихованців»  ЖовтеньЛікар – педіатр Єлісєєва Л.Г.
5.Оперативна нарада: «Результати диспансеризації вихованців й профілактико – оздоровчі заходи дитячого будинку»  ЖовтеньЛікар – педіатр Єлісєєва Л.Г.
6.Тематичний контроль: «Особистісний розвиток вихованців дитячого будинку»ЛистопадЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичні психологи  
7.Нарада при директорі: «Законодавство з соціального захисту дітей – сиріт. Контроль за рухом коштів на рахунках дітей»ЛистопадДиректор Петрова С.М.
8.Оглядовий контроль: «Підготовка до зимового періоду. Виконання санітарно – гігієнічних норм в закладі»ЛистопадЗаст. директора з ГР Черних В.С., Лікар – педіатр Єлісєєва Л.Г.
9.Нарада при заступнику директора з НВР: «Організація виховної роботи в закладі. Контроль за успішністю в школах»ЛистопадЗаст. директора з НВР  Кунчева Я.В.
10.Тематичний контроль: «Комунікативна компетентність вихованців»ЛистопадЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичні психологи  
11.Оперативна нарада: «Організація та підготовка до новорічних свят та дозвілля на зимових канікулах»  ГруденьЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Заст. директора з ГР Черних В.С.
12.Виробнича нарада: «Аналіз захворюваності за І півріччя. Медико – педагогічний контроль за фізичним розвитком дітей»ГруденьЛікар – педіатр Єлісєєва Л.Г.
13.Оглядовий контроль: «Заходи збереження здоров’я. Самообслуговування та гігієна»ГруденьЛікар – педіатр Єлісєєва Л.Г.
14.Тематичний контроль: «Забезпечення економічної соціалізації вихованців дитячого будинку»ЛютийЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.
15.Тематичний контроль: «Трудове виховання вихованців. Профорієнтація»ЛютийЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичні психологи  
16.Нарада при заступнику директора з НВР: «Організаційні заходи з додаткової освіти. Успіхи та труднощі у вихованні, засобами додаткової освіти»ЛютийЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В.  
17.Оглядовий контроль: «Повітряний, тепловий режим в дитячому будинку. Медико – педагогічний контроль за руховою активністю дітей»ЛютийЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В., Лікар – педіатр Єлісєєва Л.Г.
18.Оперативна нарада: «Активізація діяльності педагогів по використанню сучасних методик,  які пропагують здоровий спосіб життя, виховання потреби вести здоровий спосіб життя»БерезеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Лікар – педіатр Єлісєєва Л.Г.
19.Оглядовий контроль: «Організація та проведення самопідготовки учнів. Взаємозв’язок вихователів та вчителів»БерезеньЗаст. директора з НВР  Кунчева Я.В.
20.Тематичний контроль: «Динаміка розвитку вихованців по групах»БерезеньЛікар – педіатр Єлісєєва Л.Г., Практичні психологи  
21.Нарада при директорі: «Професійне самовизначення вихованців та трудове виховання»КвітеньДиректор Петрова С.М.
22.Оглядовий контроль: «Профілактична робота з вихованцями щодо табакокуріння, алкоголізму та порушення законів»КвітеньЗаст. директора з НВР  Кунчева Я.В.
23.Тематичний контроль: «Визначення рівня готовності самостійного життя. Професійна визначенність»ТравеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В. Практичні психологи  

Додаток №1

План наступності в роботі

між ОНВК «Гармонія»

та дитячого будинку «Перлинка»

на 2020/ 2021 навчальний рік

Організаційно – методична робота
Зміст роботиТермін виконанняВідповідальний
1Участь вихованців в урочистій лінійці з нагоди Свята знань.1 вересняЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В., вихователі Практичні психологи
2Контроль адаптації  вихованців до школи. (п’ятикласники)вересень жовтеньЗаст. директора з НВР  Кунчева Я.В  Практичні психологи Завуч НВК початкової школи Уманська А.Ю Завуч НВК середньої школи Ткач Л.Л
3Ознайомлення з внутрішнім розпорядком і  розкладом занять НВК «Гармонія»вересеньДиректор НВК «Гармонія» Бурдейна І.Д. директор дитячого будинку «Перлинка» Петрова С.М
4Круглий стіл «Особистісні особливості вихованців ОКНЗ «ДБ «Перлинка» (п’ятикласники)  жовтень  Практичні психологи дитячого будинку шкільні практичні психологи
5Консультації для вчителів НВК «Гармонія» – «Особливості міжособистісної взаємодії депривованих дітей»листопадПрактичні психологи дитячого будинку вчителі
6Взаємовідвідування занять та  уроків в дитячому будинку “Перлинка” та НВК «Гармонія»,за додатковим графіком.грудень січеньвчителі, вихователі
7Організація сумісного свята на базі ОКНЗ ДБ «Перлинка» «Що?Де?Коли?» .груденьЗаст. директора з НВР  Кунчева Я.В. Вихователь Шульга І.К.
8День народження ОКНЗ ДБ «Перлинка» Святковий концерт та дискотека в ОКНЗ ДБ «Перлинка» Запрошення однокласників з НВК “Гармонія”січеньЗаст. директора з НВР  Кунчева Я.В
9Проведення екскурсій в Музейному комплексі ОКНЗ ДБ «Перлинка» для учнів НВК “Гармонія”лютий березеньЗаст. директора з НВР  Кунчева Я.В
10Організація сумісного свята на базі ОКНЗДБ «Перлинка» «V Малі олімпійські ігри». Запрошення однокласників з НВК “Гармонія”травеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В
18Зрізи знань дітей на кінець  2020-2021 навчального рокутравеньЗаст. директора з НВР Кунчева Я.В

                                                                                                                                                                                                                          Додаток  №2  

План роботи з «Одеською спеціальною

школою – інтернатом  № 88

Організаційно – методична робота
Зміст роботиТермін виконанняВідповідальний
1Участь вихованців в урочистій лінійці з нагоди Свята знання.1 вересняЗаст.дир. з НВР Кунчева Я.В., вихователі
2Психолого-педагогічний супровід вихованців ОКНЗДБ «Перлинка» які навчаються в школи – інтернат № 88вересеньЗаст.дир. з НВР Кунчева Я.В , практичні психологи Завуч по ВР Обухова С.А. Завуч по НР Зубко О.Г.
3Ознайомлення з внутрішнім розпорядком і   розкладом занять  школи– інтернат № 88вересеньДиректор Мельниченко М.В.., директор Петрова С.М
4Консиліум  «Соціалізція   вихованців дитячого будинку на базі  школи – інтернат № 88»  жовтень  практичні психологи  ДБ «Перлинка» шкільні практичні психологи
5Проведення екскурсій в Музейному комплексі ОКНЗ ДБ «Перлинка» для учнів ” школи– інтернат № 88жовтеньВихователі: Шульга І.К., Заст.дир. з НВР Кунчева Я.В
6Консультації вчителів школи – інтернат № 88– нові умов шкільного життя:  Вдосконалення духовно-моральних цінностей  особистості вихованців дитячого будинку.листопадВихователі, практичні психологи «ДБ «Перлинка» Заст.дир. з НВР Кунчева Я.В
7День народження ОКНЗ ДБ «Перлинка» Святковий концерт та дискотека в ОКНЗ ДБ «Перлинка» Запрошення однокласників школи– інтернат № 88січеньЗаст.дир. з НВР Кунчева Я.В
8Проведення екскурсій в Музейному комплексі ОКНЗ ДБ «Перлинка» для учнів ” школи– інтернат № 88  жовтеньВихователі: Драган О.П., Соловйова С.С., бібліотекар Іванова С.В
9Зрізи знань дітей на кінець  2020-2021  навчального року  травеньЗаст.дир. з НВР Кунчева Я.В
   Організаційно – педагогічна  робота (зустрічі з вчителями та вихователями школи– інтернат)  
   Гожа Ю.В..1 раз у неділюЛогопед
   Вишнева Г.Я.1 раз у  дві неділі (кожну третю неділю)Психолог
 Кунчева Я.В1 раз у місяцьЗаступник директора з НВР