До дня Вчителя

До дня Вчителя

До Міжнародного дня робітників освіти всі наші педагоги були урочисто нагороджені почесними грамотами  за сумлінну працю, вагомий трудовий та творчий внесок в процес виховання та навчання наших вихованців. 

Хочемо відмітити вихователів Лозанову Наталю Петрівну, яка отримала почесну грамоту від Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації; Паловєєву Аллу Олександрівну, яка отримала почесну грамоту від міського голови Труханова Г. Л.; Гожу Юлію В’ячеславівну, яка отримала почесну грамоту від Департаменту освіти і науки Одеської міської ради; Гаврвшенко Людмилу Анатоліївну, яка отримала почесну грамоту від Департаменту освіти і науки Одеської міської ради.

5 жовтня в 1966 році була прийнята міжнародна рекомендація «Про становище вчителів». Це був перший документ, який визначає умови праці педагогів в усьому світі. Свято присвячується всім просвітителям світу – за їх важливий внесок в розвиток суспільства. Понад сто країн світу приєдналися до святкування Всесвітнього дня вчителя. Мета Міжнародного дня вчителя полягає в тому, щоб нагадувати про необхідність надавати підтримку вчителям – тоді вони зможуть передавати знання наступним поколінням.

Поздоровляємо від щирого серця та бажаємо здоров’я, щастя та подальших успіхів нашим улюбленим педагогам!