Всесвітній День Європи

Всесвітній День Європи

В суботу 15.05.2021 вихованці д.б. “Перлинка” були запрошені і відвідали урочистий захід з приводу святкування Дня Европи. Захід був організований одеською міською радою, де в офіціальній частині святкування з урочистою промовою виступили заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар та мер м.Одеси Генадій Труханов. В своїх промовах спікери відзначили тісний історичний зв’язок з Европою, з європейськими цінностями і важливістю глибшої інтеграції України та Одеси в європейський простір, як одного з головних міст і портів Европи, адже багато громадян з різних країн вписали свої імена в розвиток і історію міста.
Після виступів запрошених колективів народного співу та танців був урочисто піднятий прапор ЄС, під акомпонування військового оркестру.


Міською радою м. Одеси на приморському бульварі було організоване європейське містечко з картонними фотозонами із фонами з різних міст Европи. Прогулюючись після урочистої частини свята, діти насолодилися приходом травневого тепла і міськими пейзажами.