Виставка досліджень «Future of work 2030: як підготуватися до змін в України»

Виставка досліджень «Future of work 2030: як підготуватися до змін в України»

Дуже важливо для кожної людини самореалізуватися в житті. Тому ми намагаємось підготувати наших вихованців до того, що людина може відчувати себе щасливою якщо вона відчуває себе на своєму місці, вона робить то, що їй подобається та робить це з любов’ю!

Центр « Розвитку  корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо» 16.09.2021 року відкрив виставку дослідження «Future of work 2030: як підготуватися до змін в України»

І звичайно ми не могли пропустити це з дев’ятикласниками! На виставці ми отримали «Паспорта людини майбутнього», з якими пройшли квест на виставці з завданнями різного напрямку: технологічні, економічні, соціальні, екологічні. Це дало нам змогу визначити, що для досягнення мети дуже важливі такі риси: витривалість, стресостійкість та вміння вчитися самостійно. Найважливіше для наших випускників, як виявилось на виставці це необхідність дуже критично переосмислювати власні інтереси та нахили.  Розвивати свої здібності та сильні сторони для ефективної самореалізації в обраній професії. Вміння вчитися необхідне протягом всього життя! Вихованцям дуже все сподобалось!