Музика Лісу

Музика Лісу

Живемо ми в надзвичайно гарному місці… Куди тільки не озирнешся, кругом – ліс!!!! Ми всі любимо гуляти у лісі тому що там завжди панує особлива атмосфера: -потріскують гілочки під ногами, скрипливі крони дерев, падаючі шишки, дзвінка перекличка птахів, шелест вітру в траві — всі ці звуки немов співають тобі колискову і обволікають своїм затишним полотном. Звуки лісу — найкраща музика для нас зараз..

А яке в лісі повітря! Він ніби наповнює нас до країв, і стаєш таким легким, як пір’їнка. Здається, ще мить, і полетиш, ніби прозорий лист, що ніс осінній вітер.


Гуляючи лісом, не треба поспішати. Стільки всього можна дізнатись, якщо бути уважним! Достатньо навіть просто зупинитися, заплющити очі, вдихнути на повні груди свіже повітря — і ти відчуєш себе частиною цього маленького всесвіту.

Немов ось-ось відкриється завіса, і ти дізнаєшся про всі таємниці лісу, побачиш кожну ягідку і травинку, почуєш, як падає роса і як павук плете свою срібну сітку… Неймовірно цікаво за всіма ціми нюансами спостерігати…
А малеча, відкриває для себе свій Всесвіт!!! Всесвіт – Гармонії, Довір’я, Чистоти…