Екскурсія Варшавським зоопарком

Екскурсія Варшавським зоопарком

Людину оточує величезний світ, в якому неможливо побачити все відразу, адже він складається з багатьох живих організмів. Саме для того, щоб пізнавати світ та краще взаємодіяти з тваринами, було створено зоопарки.

Однією з визначних пам’яток Варшави, є Варшавський зоопарк. Він розташований у центрі столиці, недалеко від річки Вісла, на території мальовничого парку. І от наразі ми гостюємо у зоопарку.

Від виходу до входу їздить паровозик “чухча”, якщо у кого ніжки втомилися. Окрім слонів-жирафів-бегемотів, у варшавському зоопарку є спеціальний відділ із мотивів дитячих казок. У ньому живуть козенята, кролики, лисиця, курочки , все з власними казковими іменами. Гуляють вони практично на волі, часто можна не лише подивитися, а й погладити.

Та в загалі у зоопарку тварини почуваються як удома, буквально. Адже для них створено умови, практично, як у природі, клітин взагалі немає. Це просторі вольєри чи просто частина території, відгороджена натуральними бар’єрами. У разі горил та жирафів це рів, в інших випадках – зелена огорожа, валуни, скло. Все це виглядає дуже природно.

Живуть у зоопарку і чудово почуваються багато рідкісних видів тварин. Тут можна побачити таких тварин, як панди, кенгуру, пінгвіни, гепарди, африканські свині, слони, верблюди, бегемоти, жирафи, леви, тигри, носороги, шимпанзе, горили, пантери та багато інших…

У вершинах дерев ми побачили малу панду…

Ще у зоопарку багато екзотичних птахів. Особливо неймовірно у ​​відділі, де довкола нас літали величезні птахи. Ще багато свійських птахів ходять газонами: гуси, сойки, індики.

Коротше, зоопарк дуже класний…