«День Героїв Небесної Сотні»

«День Героїв Небесної Сотні»

18 лютого 2014 р. в Україні трапилася трагічна подія, яка залишиться в нашій пам’яті та в історії нашої держави, як «День Героїв Небесної Сотні».

Щоб розповісти про події того дня, до нас приїхали курсанти Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія». Вони розповіли про простих українців, які героїчно захищали свої права та права свого народу. Багато хто з них загинув, і цей день залишився найпам’ятнішим днем ​​з Революції Гідності.

Також молоді люди представили свій коледж та його відділення, які професії можна здобути. До виступу приєднався заступник командуючого Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного, капітан 2 рангу, Селесько Олег Анатолійович, який розповів про можливості вступу до ліцею.

Курсанти інституту Військово-Морських Сил презентували свій вищий учбовий заклад, поділилися з нами, чому саме обрали цю професію. Показали фільм про свій інститут, факультети, та скільки юнаків і дівчат в ньому навчаються. Нам було дуже цікаво!

Ми провели нашим гостям екскурсію по будинку, розповіли як живимо, чим цікавимося. Під час чаювання зав’язалася дружня бесіда. Потім ми зробили спільне фото.

Курсанти обособлювали честь, гідність та впевненість в собі. Дуже пишаємось, що у нас такі гідні, гарні молоді люди!!!