График кружков на 2021-2022 учебный год

ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
Тренажерна залаМатвійцев С.В.         
  2зм.Борденюк Арт. 10.00-10.30     
   Ступка О.       
   Рогальський С.       
   Хворостяна В. 10.30-11.00     
   Суханова К       
   Корчинська Є.      
           
  1зм.Борденюк Анд.16.00-16.30     
   Решетнік О.       
   Петров М.       
   Логвиненко Є.       
   Ляшенко Є.       
   Ткаченко А. 16.30-17.00     
   Кожокару В.       
   Кожокару Л.       
           
  ХлопціБорденюк Анд     11.00-11.30 
   Решетнік О.       
   Петров М.       
   Младінов Ар.       
   Борденюк Ар.     11.30-12.00 
   Рогальський С.       
   Ступка О.       
   Ляшенко Е.       
   Логвиненко Е.       
           
  ДівчатаМладінова М.     12.00-12.30 
   Суханова К.       
   Хворостяна В.       
   Корчинська Є.       
   Суденкова О.       
          
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
ТенісМатвійцев С.В.        
   БорденюкАн.   16.00-17.00   
   Решетнік О.       
   Петров М.       
   Логвиненко Є.      
   Борденюк Ар.       
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
Літаючий мячМатвійцев С.В.         
  Казка6 +11.00-12.00 10.00-11.00   
   Борденюк Ар.       
   Рогальський С.       
   Ступка О.       
           
   БорденюкАн.   15.00-16.00   
   Решетнік О.       
   Петров М.       
   Логвиненко Є.      
   Ляшенко Є.       
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
БасейнМатвійцев С.В.         
  Казка6     10.00-10.45 
   БорденюкАн.       
   Решетнік О.       
   Младінова М.       
          
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
Муз.-худ. діяльністьХодінаС.М.         
  Казка6 10.00-11.00 09.00-10.00   
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
У світічарівнихфарбМорозова І.Г.         
  Казка 09.00-10.30 09.00-10.30 09.00-10.30  
           
  ІІ змКорчинская В10.30-11.30   10.30-11.30  
   Суханова К.       
   Хворостяна В.       
   Рогальский С.       
   Ступка О.       
   Борденюк Арт.       
           
  Мол. школ.Борденюк Анд.15.00-16.00 15.00-16.00    
   Решетнік О.       
   Петров М.       
           
  І зм.Ткаченко А.  16.00-17.00 15.00-16.00  
   Кожокару В.       
   Кожокару Л.       
   Ляшенко Є.       
   Логвиненко Є.       
           
   Суденкова О.      14.00-15.00
   Младінова М.       
   Младінов Ар.       
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
Швацьк.майстерняЛазарева А.В.        
  ІІ зм.Корчинська Є. 10.00-11.00     
   Суханова К.       
   Рогальський С.       
           
  КазкаМладінов М.16.00-18.0016.00-18.00     
   Решетнік К.       
   Філюк Д.       
   Ямшанова С.       
   Бабенко Ар.       
  І зм.Логвиненко Є.       
   Борденюк Анд.       
           
   Суденкова О.    16.00-18.00  
   Младінова М.       
   Младінов Ар.       
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
АнглійськамоваСиволап Л.І.        
   Хворостяна В.    10.00-11.00  
   Корчинська Є.       
   Борденюк Арт.       
           
   Кожокару В.    15.00-16.00  
   Кожокару Л.       
   Ткаченко А.       
   Логвиненко Є.      
          
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
Базова математикаБрегунець Р.В.         
   Рогальський С.     10.00-12.00  
   Ступка О.       
   Корчинська Є.       
   Суханова К.       
   Суденкова О.       
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
IT-технологіїБрегунець Р.В.         
   Рогальський С.      11.00-12.00
   Ступка О.       
   Борденюк Арт.       
   Ляшенко Є.       
   Логвиненко Є.       
   Корчинська Є.       
   Суханова К.       
   Хворостяна В.       
   Суденкова О.       
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
ДПАЧерніс О.Л.         
   Хворостяна В.    18.15-19.00  
   Суханова К.       
   Корчинська Є.       
   Кожокару В.   17.15-18.15  
   Кожокару Л.       
   Ткаченко А.       
   Ляшенко Є.       
   Логвиненко Є.       
   Борденюк Анд.    16.30-17.15  
   Решетнік О.       
   Петров М.       
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
Клас МонтессоріМаулевич К.С.         
   Казка  09.00-12.00 09.00-12.00 
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
МузейІванова С.В.         
  Казка610.00-10.30   11.00-11.30 16.00-16.30
           
  Індив.заняття,9.00-14.00   9.00-14.009.00-14.0014.00-19.00
  за інтер.дітей        
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
ЛогопедХмелницькаО.В.         
  Казка6 13.00-18.00  13.00-18.00  
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
Психолог.клубОсіпова М.Г.         
   Ткаченко А     15.00-16.30 
   Кожокару Л.       
   Кожокару В.     Театр 14+   в 19.00 (іноді)
   Суденкова О       
   Суханова К.       
   Хворостяна В.       
   Корчинська Є.       
   Логвиненко Є.       
   Ляшенко Є.       
   Ступка О.       
   Рогальський С.       
   Борденюк Арт.       
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
ШОП профілактикаНовопашен С.С.         
  Хлопці та дівчата    1 р на міс.   
  Казка       
          
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
Директорські зустрічіПетрова С.М.         
  Хлопці 19.00-20.00     
           
  Дівчата    19.00-20.00   
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
IX – BOXВихователі         
  Хлопці/дівчата  З дозволу вихователя за вільним графіком, до двох вихованців19.00-21.0019.00-21.00
           
Настільні ігриВихователіХлопці/дівчата       16.00-18.00
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
Футбол “Черноморец”Олександр         
   Ляшенко Є.16.00-18.00/16.00-18.00/16.00-18.00/16.00-18.00/16.00-18.00/16.00-18.00/ 
    18.00-20.0018.00-20.0018.00-20.0018.00-20.0018.00-20.0018.00-20.00 
         + ІГРА 
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
Курси «Сервер»Ірина Миколаїв.         
   Кожокару В.  17.00-20.00    
   Кожокару Л.       
   Ткаченко А.       
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
«Союз поляків»Анастасія         
Історія/мова Польщі  Ткаченко А.     10.00-13.00 
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
Курси парикмахерів          
   Кожокару Л.     09.00-17.20 
           
ГуртокКерівникГрупаВихованціПНВТСРЧТПТСБВС
«Біла акація»          
ЖурналістикаКарина Сергіївна Ткаченко А.16.00-18.00 16.00-18.00   12.00-14.00
           
Театр  Суденкова О.       
            
Вокал  Ступка О.